Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»

Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

holodТермомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових потужностей, так і на стадії модернізації холодильних площ, в підприємствах аграрної, переробної чи харчової промисловості.

Кількість і якість теплоізоляції прямо впливає на терміни та вартість зберігання овочів, ягід, фруктів, мясних, молочних та кондитерських виробів чи напівфабрикатів. Правильна та якісно зроблена теплоізоляція не тільки береже електроенергію, яку може надмірно споживати холодильне чи морозильне обладнання подовжуючи його ресурс, але й може зберегти готову продукцію від псування та знищення.

В умовах збільшення попиту на продукти, що відправляються на експорт, та обмеженістю кредитів та інвестицій, не кожне підприємство може одразу інвестувати у будівництво сучасних холодильних потужностей досить великі кошти, тому часто виникають запитання, - як побудувати чи термомодернізувати наявні холодильні камери, як розрахувати потужність холодильного обладнання, як розрахувати товщину та щільність теплоізоляційного шару.

Слід памятати, що розрахунок потужності холодильного обладнання напряму залежить від потрібної температури та якісної, щільної теплоізоляції камер.

Досить популярне будівництво нових холодильних камер та овочесховищ з готових сендвіч панелей або металопрофілю профнастилу, кожне з цих рішень має переваги та недоліки.

Основні недоліки холодильників з сендвіч-панелей: знижена з метою економії щільність ППУ 22-28 кг/м.куб у кращому випадку, нещільність стиків в кутах стін та на стиках між дахом та стінами, неправильно утеплені підлоги з відсутністю температурних швів та й досить висока вартість готового холодильника.

В плані вартості закінченого будівництва, будівництво холодильників сховищ з металопрофілю із подальшою теплоізоляцією напилюваним пінополіуретаном відсотків на 40% дешевше і позбавлене нещільності не герметичності, що веде до температурних та матеріальних втрат, при цьому щільність напилюваного пінополіуретану можна розрахувати і замовити будь-яку, переважно це щільність ППУ 40-45 кг/м.куб, рідше особливо в мінусових камерах і на підлогу 60-65 кг/м.куб. Герметичніість теплоізоляційного шару пінополіуретану в даному випадку гарантована 100%, - жодні стики: між стіною та дахом, між підлогою та стіною, не будуть грішити втратами, питання температурного шва теж забезпечить пінополіуретановий утеплювач потрібної товщини.

Але обидва варіанти за вартістю поступаються, давно перевіреним рішенням термомодернізації вже існуючих капітальних будівель та споруд пінополіуретаном. Це набагато швидше та дешевше, не потрібно розробляти та затверджувати проекти на будівництво, не треба підводити нові комунікації, виробляти ТУ на електропостачання, достатньо по існуючих конструкціях напилити потрібний шар теплоізоляції ППУ щільністю 40-60 кг/м.куб, та залити підлоги відповідно до технологічного процесу та планів експлуатації, змонтувати необхідне холодильне обладнання, ворота і все: овочесховища, промислові холодильники чи камери шокової заморозки готові до експлуатації.

Утеплення та термомодернізація промислових холодильників, морозильних та сушильних камер ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ.

Кращу безшовну сучасну теплоізоляцію забезпечує напилення ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ (Purinova):

- Найкращі теплоізоляційні властивості, λ = 0,02, що втричі краще існуючих утеплювачів;
- Безшовність та герметичність, що економить енергію;
- Відсутність поглинання вологи та дії паразитів;
- Відсутність затрат на доставку та монтаж;
- Довговічність - гарантія 25 років.
- 100% екологічна безпека, в побутових холодильниках та бойлерах такий самий ППУ;
- Наноситься на будь-які поверхні, цегла, бетон, дерево, метал, шифер горизонтальні чи вертикальні, напівкруглі чи циліндричні;
- Стислі терміни виконання робіт, до 1000 м.кв за зміну;
- 3 в 1 – утеплення, гідроізоляція та шумоізоляція після одного нанесення;
- Облаштування нового та ремонт старих ізоляційних покриттів.
- Сертифікована ЄС сировина Purinova (Польща)
- Температура експлуатації від -130 до +165

*Дешевше стандартних сендвіч-панелей.

Якісну теплоізоляцію та гідроізоляцію, збереження енергії та вашої продукції:
100% ГАРАНТУЄ ПІНОПОЛІУРЕТАН

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!

1668 Pinopoliuretan   

Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх конструкцій. Грамотно підібрана система утеплення сприяє економії енергії до 50%. 

                                 

  Отже, теплоізоляція будинку: 
• зменшує споживання енергії на опалення взимку і кондиціонування влітку.
• знижує витрати енергії на підтримку комфортного для проживання температурного режиму всередині нашого приміщення.
• знижує масу зовнішніх конструкцій, що дає нам економію витрат на купівлю основних будівельних матеріалів (цегли, деревини, сталі), а так само здешевлення будівельних робіт.

Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

утепление пенополиуретаномЗ чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах? 

Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде справді теплий без продувань та містків холоду, утепленими повинні бути і фундамент, підлога, стіни, перекриття, дах. В якому ж порядку теплоізоляційні роботи проводити, щоб затрати на отоплення та тепловтрати зменшувалися максимально а сама теплоізоляція коштувала помірно:

  • 25-30%тепла втрачається через вікна та двері, вони повинні бути сучасними з 2-камерним склопакетом, двері повинні бути щільними з сендвіч-панелями товщиною не менше 32 мм, затрати невеликі і окупляться за 4-7 років;
  • 25-35% тепла втрачається через перекриття або дах, оскільки тепло по своїх фізичних властивостях піднімається вверх, і стандартні перекриття з бетону, дерева товщиною 15-20 см не зупиняють його, затрати у порівнянні з ефективністю малі, і окупиться таке утеплення за 3-4 роки;
  • 15-20% тепла втікає через зовнішні стіни, але затрати на утеплення та оздоблення досить суттєві окупиться таке утеплення через 10-15 років;
  • 10-20% тепловтрат проходить, через підлоги, не завжди просто усунути їх але, при невеликих затратах, окупність в деяких випадках 5-7 років
  • 15-25% при наявності неправильно зробленої вентиляції, потрібно провести модернізацію рекуператорами телпа...

Але щоб правильно утеплити звернутися все-таки краще до спеціалістів, які на досвіді одразу вукажуть на слабкі місця вашої теплової оборони:

  • часто досить, не утеплені торці горизонтальних несучих конструкцій, наприклад перекриття круглопустотними панелями ПКЖ які всередині мають круглі отвори через які охолоджується поверхня всієї стелі або підлоги;
  • несучи бетонні плити терас або балконів, які ззовні не утеплені пропускають багато холоду всередину навіть під утепленою стіною;
  • утеплення фасаду проведено тільки до підашшя, а утеплення даху чи мансарди тільки до поясу (платви) тоді утворюються містки холоду по периметру всього будинку, між поясом на якому кріпляться крокви та підашшям;
  • не утеплені бетонні перемички на вікнами та дверима, відкоси;
  • та ще багато типових проблем, на які вкажуть спеціалісти з досвідом.

   Теплоізоляційні властивості як несучих конструкцій, так і утеплювачів відіграють вирішальну роль у забезпеченні комфортних умов в приміщеннях самого різного призначення, але не меншу роль в умовах кризи, відіграє правильність почерговості утеплення. Оскільки тепло за своїми теплоізоляційними властивостями піднімається вгору, то більшість тепловтрат, а це понад 40% проходить через горизонтальні несучі конструкції: перекриття, мансард, або дах. У більшості випадків перекриття з бетону чи дерева товщиною 20-25 см, не володіють достатнім теплозахистом і 40% коштів затрачених на обігрів, отоплення приміщень, йдуть за вітром. Тому теплоізоляція горизонтальних конструкцій відіграє вирішальну роль в утепленні дому.

   Якісна теплоізоляція пінополіуретаном здатна за короткий час та невеликі капіталовкладення вирішити цю проблему, і окупиться повністю за 3-4 роки. Горизонтальна теплоізоляція в 2 рази ефективніша від теплоізоляції стін, та в 2 рази менша площа робіт.

   Пінополіуретан – в тричі ефективніший утеплювач (від відомих пінопласту чи мінвати), наноситься безшовним шаром на любі поверхні будь-якої форми, забезпечує теплозахист, шумозахист та гідроізоляцію фундаменту, стін, стелі, перекриття, мансарди, покрівлі та даху у будівництві, а також для утеплення ангарів, овочесховищ, морозильних та сушильних камер, промислових, торгівельних чи виробничих приміщень. Пінополіуретан еколочіно та пожежобезпечний матеріал, використовується у побутових холодильниках

Ефективність ППУ

діаграма2

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття.

Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад:

ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5 раза, а від пінопласту у майже 3 рази, це при умові, що виробники вказаних утеплювачів, дотримуються технології та не обманюють своїх покупців вказуючи на упаковці щільність 35 кг/м.куб, а насправді вона в 2 а то і 3 рази гірша, куб ПСБ-35 при зважуванні важить всього навсього 12 кг (а повинен важити хоч приблизно 35 кг).

І "казочки" про те що "дихаючі утеплювачі" мають кращі теплоізоляційні властивості, залишаються казочками, бо дослідження проведені німецькмим науковцями довели, що оптимальна щільність кращого закритопористого утеплювача повинна бути близько 40 кг/м.куб.

Герметичність утеплювача так само грає вирішальну роль, він не повинен продуватися, ні на стиках, ні на місцях кріплення, ні на точках примикання до кострукцій будиинку, ні тим більше через сам утеплювач.

Теплоізоляційні матеріали "дихають" - це ще один міф. 

Насправді, жоден матеріал не дихає, немає в нього легенів для цього, мається на увазі паропроникність матеріалу для утеплення, так тут треба чітко відрізняти паропроникність від здатності пропускати повітря. 

Насправді пара води переміщається через стіни - це природній фізичний процес, але кількість тієї водяної пари, яка може perepad temperaturвийти з приміщення назовні через стіни (а також, проникнути весредину) настільни мізерна, що не береться до розрахунків при визначенні мікроклімату в приміщенні та при виборі того чи іншого утеплювача.

Паропропускні властивості утеплювачів не впливають на мікроклімат в приміщенні. Надлишкова вологість в домі і як наслідок мокрі стіни, пліснява, грибки - результат відсутності або неякісної вентиляції. В цьому дуже добре запевнилися ті, хто поміняв старі не щільні вікна на нові з хорошими ізоляційними властиивостями та не модернізував вентиляцію. Зовнішіні поверхні стін, завдяки своїм поглинальним властивостям, згладжують хвилеподібні коливання вологості повітря, випаровуючи
надлишки вологи, але правильно зроблена вентиляція, обовязково потрібна для повітреобміну, здорового мікроклімату та належної вологості повітря в приміщеннях.

Але частіше проблеми "мокрих стін" виникають через утворення на поверхнях конденсату, через не утеплені  або недостатньо утеплені конструкції будівлі точка роси перебуває близько внутрішньої поверхні стіни, і саме тому випадає конденсат на такі поверхні, з усіма відомими наслідками: пліснява, грибки, неприємні запахи, велику вологість повітря, і низький рівень теплозахисту.

Пінополіуретан - гідроізоляційний, герметичний, теплоізоляційний, шумопоглинаючий, паропроникний, безшовний утеплювач, який застосувється для будь-яких ізоляційних робіт, у всіх галузях економіки.

Пінополіуретан справді унікальний та дуже універсальний матеріал, крім застосування його для утеплення, гідроізоляції, звукоізоляції у будівництві, він давно і широко застосовується, у предметах що оточують нас:

  • в побутовому холодильнику та морозильній камері, які є в кожного з нас, в морозилці -18 але воно ззовні не холодна, всього навсього 3 см ППУ не впускають холод в будинок;
  • в електробойлері температура +80 але ззовні його поврехня не гаряча, 2,5 см пінополіуретану зберігають тепло і гаряча вода зберігається без підігріву;
  • поролон, - це теж пінополіретан, меблі, крісла, дивани, автосидіння ітд.;
  • в салоні авто в кожного з нас дуже багато елементів з пінополіуретану, торпеда, панелі дверей авто ітд;
  • в автохолодильнику збергіання продуктів теж забезпечує пінопліуретан;
  • промислові термоси та теплообмінники;та ще багато різних предметів та пристроїв, одягу та взуття, упаковки та декоративних елементів виготовляють з пінополіуретану.

Все завдяки тому що пінополіуретан:

  • легкий та довговічний;
  • екологічний та вологостійкий;
  • з відмінним коефіцієнтом теплозахисту, кращим в кілька разів чим в існуючих матеріалів;
  • економічно вигідний, термін експлуатації, - а це понад 55 років, а це кцілька циклів з замінами конкуруючих матеріалів;
  • стійкий до грибків цвілі, дії гризунів та комах;
  • має відмінні шумопоглинаючі властивості.

утеплення сільськогосподарських

Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

natrysk pianki poliuretanowej gerlach ld dariusz gerlachСучасна теплоізоляція

Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях. Ізоляція напиленням ППУ за допомогою спеціального обладнання, мало важить, тому не перевантажує несучі конструкції. Крім того, у ППУ є ще одна цінна якість - шар утеплювача складає всього 8-10 см, а в товщі матеріалу не можуть оселитися гризуни і дрібні шкідники.

Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

 У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном.

Напевно, ні для кого не буде якимсь одкровенням твердження, що будівля величезної площі і висоти, не має якісної теплоізоляції, відсутність якої здатна за одну зиму довести до банкрутства свого власника за рахунок ...

  • Автор: Консультант з ізоляції
  • Категорія: Ефективність ППУ
  • Перегляди: 3046

Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

 

polimochevina dahПроблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають очікуваного результату, тому потрібно шукати щось інше.

Якісний утеплювач для плоскої бетонної покрівлі

Жорсткий ППУ - це матеріал з відмінними технічними характеристиками. У багатьох країнах його використовують як утеплювач для покрівлі зовні. Він допомагає виконати всі роботи в короткі

терміни, забезпечуючи відмінний результат. Якщо потрібна теплоізоляція бетонного даху, застосування ППУ завжди виправдано. Тому що дозволяє скоротити витрати на закупівлю матеріалів і оплату робіт.

У містах більшість дахів перебувають у поганому стані. Найчастіше старі дахи, покрівлі багато разів піддавалися ремонту. На такі роботи з бюджету витрачаються величезні гроші, а результат виходить поганим. У цій ситуації зовнішнє утеплення покрівлі за допомогою ППУ - єдина реальна можливість виконати роботи з належним рівнем якості та надійності.

Фахівці вважають, що напилення піни на дах дозволить нарешті вирішити проблеми, які іншими засобами і матеріалами вирішити не вдається. При цьому вони рекомендують застосування пінополіуретану ізоляцією бетонного даху, покритого азбестом саме з його заміною і відновленням дуже часто пов'язані проблеми. Однак використання методу напилення ППУ дозволяє вирішити це завдання.

Професіонали стверджують, що поліуретанова піна заповнює всі тріщини і щілини в покритті, тому отриманий результат виходить просто відмінним. Ще одна категорія робіт - теплоізоляція пінополіуретаном покрівлі, покритої руберойдом. Стандартні матеріали та методи в такій ситуації допомагають, але ненадовго. Рано чи пізно покрівля знову починає протікати.

Шар пінополіуретану, нанесений за допомогою спеціального обладнання, дозволить вирішити всі питання раз і назавжди. При цьому професіонали можуть провести ремонт і теплоізоляцію плоскої покрівлі із зняттям (без зняття) існуючого покриття. Другий варіант більш вигідний з економічної точки зору. Він спростить проведення робіт, заощадить гроші і час.

Виконання робіт і особливості експлуатації

У містах і мегаполісах, в промислових зонах та на підприємствах плоскі дахи та покрівлі - поширене явище. Їх ремонт дуже часто перетворюється на постійне латання дірок. Цьому процесу не буде кінця, якщо не вжити заходів. Жорсткий пінополіуретан - сучасний безшовний покрівельний матеріал, який вже давно застосовують за кордоном. Він допоможе зупинити марнування грошей.

Зазвичай його використовують, коли потрібно зробити утеплення даху. Однак його можна застосовувати і в якості матеріалу для паро-та гідроізоляції покрівель. Пінополіуретан вилікує протікаючі дахи, допоможе раз і назавжди позбутися цієї серйозної проблеми. Термін експлуатації отриманого покриття досить великий, він складає 30-50 років.

Покрівлі з бетонних плит або дахи, покриті руберойдом, герметизують і утеплюють шляхом напилення полімеру. У процесі роботи використовується спеціальне обладнання. З його допомогою на поверхню покрівлі наноситься безшовний шар розпиленням ППУ. Піна заповнює порожнечі, утворюючи монолітне покриття. Висока адгезія дає можливість утеплювачу рівномірно покривати поверхні зі складною геометрією.

ППУ - високоефективний теплоізоляційний матеріал, тому його можна наносити більш тонким шаром. Товщина шару утеплювача пінополіуретану буде в 2 рази менше, ніж при використанні інших матеріалів. В сучасних умовах роботи по теплоізоляції покрівлі можна виконувати матеріалом ППУ Basf. Він відрізняється високою якістю, володіє чудовими фізико-механічними властивостями.

За допомогою цього матеріалу виконується також герметизація покрівельних стиків та інші види робіт. Однак потрібно врахувати деякі моменти, важливі при проведенні утеплення і подальшої експлуатації покрівлі. Монолітний безшовний шар теплоізоляційного покриття, отриманий після напилення повинен бути щільним, щоб по ньому можна було безперешкодно пересуватися.

Щільність матеріалу ППУ 45 кг/м3 і вище, який дозволить створити покриття, по якому можна ходити у взутті з плоскою підошвою. Це знадобиться, якщо ви робите утеплення покрівлі, після якого плануєте контролювати її стан, виконувати профілактичні або ремонтні роботи на даху. Ще один важливий момент - організація захисного покриття.

Виконавши утеплення плоскої покрівлі зовні напиленням пінополіуретану, потрібно оберегти його від сонячних променів. Це здійснюється досить просто - наступним напиленням шару полімочевини 2мм на шар нанесеного пінополіуретану. Такий захід поліпшить характеристики покриття, дозволить зберегти шар утеплювача в недоторканності, продовжить термін його експлуатації.

Сфери застосування і переваги напилення пінополіуретану

Напиленням ППУ можна виконувати утеплення скатної покрівлі, а також плоских покрівель житлових будинків та різних споруд. Ізоляція пінополіуретаном промислових плоских дахів - ще одна можливість, про яку варто пам'ятати. Безліч виробничих приміщень мають плоску покрівлю, яка потребує герметизації.

За допомогою жорсткого пінополіуретану цю проблему можна вирішити надовго. Метод напилення ППУ - один з найпрогресивніших на сьогодні. Це визнають всі фахівці, що розбираються в специфіці утеплення, гідроізоляції та герметизації плоских покрівель у будинках і спорудах.

Перевагами цього методу є швидкість, безпека, висока якість і довговічність. Ця технологія дозволяє створити міцне покриття, яке прослужить близько 50 років. Заплативши один раз, ви зможете на десятки років забути про проблему. Професіонали герметизують будь-які плоскі покрівлі швидко, надійно та якісно.

  • Автор: Консультант з утеплення
  • Категорія: Ефективність ППУ
  • Перегляди: 27685

Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

gidroizol sporudВсім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших пористих матеріалів, без складнощей пропускає і утримує в собі вологу. Даний факт досить сильно скорочує терміни його експлуатації.
Якісна і правильна гідроізоляція бетону забезпечує абсолютний захист від проникнення вологи і природно запобігає появі цвілі і вологості в приміщеннях. Нинішні технології дозволяють ліквідувати різні протікання покрівель, усунути вологу в підвалах, фундаментах, цоколях. Навіть у тих випадках, коли вже існує проблема проникнення вологи через бетон кілька років поспіль: - вихід є, головне, вірно підібрати метод її усунення.

Гідроізоляція бетону дуже часто проводиться неправильно, в результаті чого виникають ускладнення. Помилки, допущені під час гідроізоляції бетону - можуть коштувати дуже дорого. В результаті неякісного виконання робіт виникає капілярна волога, яка може поширитися по всій конструкції - що призведе до її руйнування. Від якості гідроізоляції бетону залежать поставлені перед нею завдання, яку можуть гарантувати тільки професіонали. Лише вони дотримуються двох головних вимог, під час виконання гідроізоляційних робіт. Перше завдання, яке стоїть перед фахівцями - виявити перелік тих об'єктів, яким необхідна гідроізоляція бетону, і тільки після цього приступають до виконання робіт з ізоляції. При цьому в хід йдуть тільки ті матеріали, в яких вони впевнені на сто відсотків. Тільки таким чином можна домогтися бажаного результату.

Гідроізоляція будь-якої конструкції, будівлі чи споруди
Гідроізоляція споруд - це невід'ємна частина будівельних робіт на будь-якому об'єкті. Особливої ​​уваги потребує гідроізоляція споруд, що знаходяться під землею, таких як фундамент, підвали, льохи, резервуари, несучі конструкції та інші. При відсутності або неправильному виконанні гідроізоляції з'являються проблеми з підвищеною вологістю, внаслідок чого виникає цвіль, різні комахи, вогкість і так далі. Проте головною проблемою підвищеної вологості є загроза руйнування фундаменту чи самої конструкції будівлі.
Гідроізоляція будівель в районі підземних приміщень є одним з найскладніших технологічних процесів у цій галузі, до складу, якого входить великий ряд послуг безпосередньо пов'язаних з застосовуваною технологією і вибраними матеріалами для ізоляції. Кожен технологічний цикл, за допомогою якого здійснюється гідроізоляція конструкцій, починається з ґрунтовки та очищення ізольованої поверхні. Іноді даним етапом робіт нехтують, і гідроізоляційний шар наноситься на неочищену поверхню.
При правильному і якісному підході до гідроізоляції споруд, спотворення технологій виконуваних робіт - не допускається. Якщо економити на ґрунтовці - якість гідроізоляційного покриття помітно погіршиться, оскільки будь-яка ґрунтовка служить ще одним гідроізолюючим шаром, яким закриваються тріщини і пори на поверхні. Даний додатковий шар також сприяє найкращому розподілу гідроізоляційного матеріалу.
Гідроізоляція споруд здійснюється різними матеріалами, які діляться за технологією використання, за своїм призначенням, за видом основи. Антифільтраційні, антикорозійні і герметизуючі матеріали - застосовуються для підземних конструкцій. За способом нанесення, розрізняють такі гідроізоляційні матеріали, як в'яжучі, штучні і суміші з мінеральними добавками. За видами основи гідроізоляція конструкцій ділиться на металеву, мінеральну, асфальтні і полімерну. Найсучаснішою та оптимальною за співвідношенням ціна-якість є полімерна рідка гідроізоляція, вона наноситься швидко на будь який матеріал, створюючи безшовну гідроізолюючу мембрану, яка на довгий час (не менше 20 років)захистить будь-яку конструкцію від впливу вологи, стримуючи помірні механічні навантаження, розтягування чи стискання. Підібрати конкретний ізоляційний матеріал вам допоможуть наші фахівці.

 

Приклади наших робіт

Ефективність ППУ

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:23503 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:27685 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:3070 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:3046 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:24677 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:4041 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:23364 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2455 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px