Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!

1668 Pinopoliuretan   

Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх конструкцій. Грамотно підібрана система утеплення сприяє економії енергії до 50%. 

                                 

  Отже, теплоізоляція будинку: 
• зменшує споживання енергії на опалення взимку і кондиціонування влітку.
• знижує витрати енергії на підтримку комфортного для проживання температурного режиму всередині нашого приміщення.
• знижує масу зовнішніх конструкцій, що дає нам економію витрат на купівлю основних будівельних матеріалів (цегли, деревини, сталі), а так само здешевлення будівельних робіт.

Для зниження інтенсивності теплопередачі через зовнішні поверхні необхідно застосовувати теплоізоляційні матеріали, які чинять великий опір конвективному переносу тепла і мають низьку теплопровідність.

   Теплоізоляція Пінополіуретаном  (ППУ) - відповідає найвищим вимогам щодо застосування енергозберігаючих технологій при будівництві об'єктів житлового, соціально-культурного, промислового та іншого призначення.
Теплопровідність матеріалу утеплювача визначає його теплоізоляційні властивості.Чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим краще теплоізоляційні властивості матеріалів. Теплоізоляційні властивості ППУ утеплювача засновані на низькій теплопровідності замкнутих комірок, що знаходиться в порах структури ППУ, практично виключаючи конвективне перенесення тепла.

Коефіцієнт теплопровідності різних матеріалів:

Матеріал

Щільність

кг/м³

Коефіцієнттеплопровідності λ в сухому стані, Вт/м²  ̊ С

Товщина утеплювача, якщо стіни будуть з однорідного матеріалу, в см.

Залізобетон

2500

1,69

-

Цегласилікатна

1700

0,95

311

Цеглаповнотіла

1800

0,8

262

Цеглапустотіла

1500

0,56

164

Комірчастий бетон

800

0,28...0,37

92

Дерев'яний брус

500

0,18

36

Мін. вата

10...56

0,046

15-20

Пінополіуретан ППУ

20...60

0.015

5-8

kosh

   Доцільно одноразово вкласти кошти в утеплення будинку, вибираючи якісний утеплювач, ніж довгий час оплачувати обігрів, як свого житла, так і вулиці. Подбайте про теплоізоляцію вашого будинку.Поряд з вибором місця для будівництва, закупівлею будматеріалів, сучасним дизайном не менш важливим умовою майбутнього комфортного житла є теплоізоляція споруди. Адже правильно підібраний спосіб теплоізоляції допоможе Вам відчувати себе комфортно в будинку і в той же час заощаджувати значні кошти на його обігрів, будь то електрика, газ або вугільний котел. Сучасні теплоізоляційні матеріали можна розділити умовно на органічні, неорганічні і змішані. У кожному класі є свої переваги і недоліки.

   Ми пропонуємо напилювану ППУ теплоізоляцію, коефіцієнт ефективності якої в кілька разів перевищує такі відомі в будівництві матеріали як цегла, залізобетон, дерев'яний брус, пінопласт або мін. вата. При цьому паропроникність такої теплоізоляції достатня, що дозволяє приміщенню «дихати», відповідно Ви отримуєте якісний утеплювач без шкоди для здоров'я Вашого і Ваших близьких.
За рахунок своєї дрібної комірчастості ППУ забезпечує низьку теплопровідність, що дозволяє взимку утримувати всередині приміщення тепло, а влітку дарувати бажану прохолоду. Напилювана пінополіуретанова теплоізоляція ще й екологічно чистий продукт, що важливо для застосування в житловому будівництві, адже нам не хочеться вдихати отруйні пари, навіть не підозрюючи про це. Пінополіуретанова теплоізоляція допоможе Вам збудувати здоровий, затишний будинок, в той же час заощадивши на громіздких застарілих утеплювачах з малою ефективністю.Ми пропонуємо дійсно якісний продукт нового покоління утеплювачів і звукоізоляції. Створіть свій будинок легким, міцним і сучасним з теплоізоляцією ППУ.

Теплоізоляція - необхідна економія

economНайближчим часом будуть прийняті нові нормативні документи з теплозбереження і невідворотними будуть реформи житлово-комунального господарства, але вже зараз кожен хто платить за комунальні послуги їх тарифні сітки бачить, чим більше електроенергії чи газу споживає родина тим вищі тарифи, причому різниця між тарифами досить суттєва, досвід підказує, що все на цьому не зупиниться, а енергоносії і надалі будуть дорожчати. Саме тому теплоізоляція житлових будівель стає однією з найважливіших проблем будівництва, для забудовників, що мають на меті незалежність свого бюджету від холодних зим чи надто дорогих енергоносіїв.
Дуже гостро проблема теплоізоляції стоїть у дачному та котеджному будівництві, оскільки розуміння необхідності якісної теплоізоляції власної оселі приходить після завершення зведення і початку експлуатації будинку, коли стає ясно що «драконівські» витрати на опалення можуть підірвати будь-який сімейний бюджет. Або всі роботи по теплоізоляції, з метою нібито економії зводяться до недбалого закидування мін. вати у перекриття чи мансарди, чи  ізоляції фасаду пінопластом, залишаючи містки холоду і приречуючи себе в силу недовговічності та низької біостійкості (цвіль гниття гризуни) на заміну такої «ізоляції» в найближчі 5-10 років. Тому правильно підібрана та проведена, теплоізоляція на рівні кращих світових аналогів дозволяє в 3-4 рази зменшити витрати на опалення. За кількістю здійснених теплоізоляційних матеріалів на душу населення Україна в 5-7 разів поступається Швеції, США та Фінляндії. На малюнку показано розподіл тепловтрат через різні конструктивні елементи при нормованих теплових опорах (R, м2 • К / Вт) в будинку площею 120 м2. А адже утеплення цегляних стін, перекриттів, мансарді чи підлоги  пінополістирольною теплоізоляцією товщиною всього лише 50-80 мм дозволяє знизити питоме споживання палива за стандартний опалювальний сезон більш ніж в 4 рази.

Чому ми рекомендуємо напилювану теплоізоляцію ППУ?

   Тому що в будинку затишно і тепло, суттєва економія на опаленні і по терміну експлуатації така теплоізоляція довговічна.
В рекламах зазвичай пишуть, що наш товар найкращий і як же так вийшло, що ви його ще не купили. Треба зізнатися, що ППУ теплоізоляція матеріал не дешевий і дорожче більшості теплоізоляційних матеріалів, представлених на ринку. Але враховуючи всі його переваги: найнижчу теплопровідність, дармову гідроізоляцію, економію на доставці та монтажі (ціна ППУ розраховується вже з доставкою і монтажем), а ще й тривалим терміном експлуатації 30 -50 років До нас зазвичай звертаються, коли в силу різних прорахунків, ситуація здається безвихідною: будинок не можливо нагріти, витрати на опалення перевищують всі мислимі межі, утворюються щілини або є приховані порожнини, недоступні для існуючих утеплювачів, а ще конденсат, бурульки, гризуни. Загалом, у кожного свої проблеми.
Ми завжди знаходимо рішення. В середньому за кілька днів ми робимо будинок дійсно теплим.
фасад утеплений пінополіуретаномБезсумнівно, ми переконані що наш матеріал, найкращий теплоізолятор по давно відомому критерію ціна-якість-довговічність.  У будинку дійсно тепло, затишно, комфортно, жодних протягів, чи конденсатів,  крім того несучі  конструкції надійно захищені від вологи, такий будинок прослужить своїм власникам довгий час. До речі з пінополіуретану роблять матраци, сидіння автомобілів, підошви для взуття, а також ємності для перевезення органів, та багато чого ще. Це до того, що люди, через незнання, вважають цей матеріал дуже шкідливим, хоча в цьому сенсі можна бути спокійним за здоров'я сім'ї.

Існує ще дуже багато переваг, позитивних властивостей і приємних бонусів напилюваного пінополіуретану, але про це все написано, і схвальні відгуки з різних держав, де цей матеріал активно використовується десятки років переповнюють інтернет.
Ми хочемо подякувати нашим замовникам які розібралися в різноманітті теплоізоляційних матеріалів, і вибрали саме сучасний ППУ, заощадивши при цьому багато своїх коштів, і коштів своїх нащадків, тому що технологія напилення ППУ на Україні нова і не всі наважуються вкласти кошти у новий матеріал. Але хто вже провів теплоізоляцію пінополіуретаном той потім рекомендує цей відмінний теплоізоляційний матеріал своїм рідним, друзям і знайомим.

   Початок нової ери буття українців ознаменувався кількаразовим подорожчанням енергоносіїв - природнього газу, електроенергії і навіть, вугілля і дров, що використовуються для опалення, обігріву соціальних, громадських житлових приміщень, що боляче вдарило по кишенях підприємств, бюджетних організацій та особливо громадян, що і так ледве могли оплатити рахунки за електрику, газ і тд. Саме завдяки цьому, збереження тепла, коштів громадян та ресурсів країни, та проблеми пов'язані з ними, останнім часом займають основні дискусійні майданчики та відіграють значну роль, як у переорієнтації бюджетних коштів держави, так і в плануванні витрат кожної сім'ї. З подорожчанням енергоносіїв кожен, хто повинен сплачувати великі кошти за комфорт задається питанням:
Що робити, щоб не витрачати зайвого? Як вберегти вже куплене тепло? Як з проблемами енергозбереження впоралися в інших країнах?
Як краще берегти та економити кошти, що великими потоками витрачаються на опалення щорічно?
   Антикультура будівництва, що існувала до епохи дорогих енергоносіїв, де першим було не якість будівництва, а швидкість та дешевизна, довела до того що понад 80% будівель в Україні відносяться до енергетично неефективних, і модернізація чи переобладнання таких споруд потребують значних фінансових вливань від їх власників, - на теплоізоляцію та гідроізоляцію фундаменту, підлоги,- утеплення стін, даху, мансарди чи заміну вікон модернізацію вентиляції. Всі ці недоліки стосуються і приватного, і багатоповерхового, і промислового будівництва, житлово-комунального господарства та всього існуючого житлового фонду різних форм власності.
   У багатоповерховому будівництві, наприклад, до цих пір існують проблеми, - коли у гонитві за великими прибутками будівельні компанії, не виконують належних робіт з утеплення та гідроізоляції, що не тільки призводить до втрат при експлуатації такого будинку, а й до суттєвих незручностей мешканців такого будинку, зниження його ринкової вартості та швидкої руйнації таких горе будівель, як правило сирі фундаменти, чи не утеплені дахи призводять до тріщин, протікань, руйнації і вже через 7-10 років, коли горе-будівельники зникли з обрію, суттєві проблеми лягають фінансовим тягарем на власників квартир, що повелися на рекламні штучки, і придбали недороблене житло, або побудовані «конструкції» з відвертими нехтуваннями, сучасних норм будівництва.
   Тому важливо не просто будувати швидко і багато квадратних метрів, важливо мінімізувати затрати на обігрів та кондиціонування, убезпечити мешканців від таких проблем з експлуатацією, як:
- постійно екстремальні температури в приміщеннях, що залежать від погоди (зимою холод, влітку спека), та ведуть до подорожчання комфорту в таких будівлях;
- конденсат, через недостатній рівень теплоізоляції, та відсутність вентиляції;
- грибки, пліснява, через відсутність або неналежну гідроізоляцію чи утеплення;
- протяги через недостатню або не герметичну теплоізоляцію, що досить часто завдає незручностей мешканцям верхніх та нижніх крайніх поверхів;
- відсутність будь-якої звукоізоляції даху, стін, підвалу, сходових чи міжповерхових перегородок;
   Всі ці проблеми ведуть до незручностей, перевитрат на експлуатацію, руйнацію та зниження терміну експлуатації будівель, та дуже часто роблять перебування в таких будовах небезпечним для здоров'я.
    При будівництві приватних будинків та котеджів, проблеми не менші і вони так само залежать від рівня поінформованості та вимогливості самих забудовників, до архітекторів та будівельників, щодо рівня теплоізоляції, звукоізоляції чи гідроізоляції фундаменту, стін, даху чи підлоги, - саме облаштування утеплення, шумоізоляції та гідроізоляції на стадії будівництва забезпечує комфорт перебування в ній та тривалий термін експлуатації без дорогих поточних та капітальних ремонтів.
    При утепленні та ремонті вже існуючих будівель чи споруд, особливо важливим є підрахунок Коефіцієнту корисної дії від:
- заміни системи опалення;
- заміни виду палива;
- встановлення додаткових обігрівальних приладів та систем;
- чи все-таки проведення комплексу термоізоляційних робіт, щоб унеможливити втрати і дорогого і недорого тепла.
  Цитата експерта: «…Якщо воду решетом вже давно ніхто не носить, через безглуздість даного заняття, то будівлі з повною відсутністю теплоізоляції пробують отоплювати, постійно нарікаючи на дорожнечу енергоносіїв…»
Отже, - термомодернізація існуючих будинків та споруд, - це питання що дуже часто ставлять перед собою, і іншими громадяни що з власної кишені оплачують шалені рахунки за опалення. Щоб не оплачувати постійні втрати тепла (тепло яке вироблене, оплачене, але через витік, втрати, ним скористатися не встигли) ощадливі європейці, придумали наступне: вони проводять теплоізоляційні роботи в своїх будинках, і таким чином оплачують рахунки на 40-45% менше, чим до теплоізоляції, таким чином окупність теплоізоляційних робіт складає всього 2-3 роки, і наступні десятки років та наступні покоління мешканців такого будинку, отримують суттєву економію при сплаті рахунків за газ, електроенергію, чи дрова або вугілля.
   В Україні лише частина пішла таким шляхом, решта вважають, що заміна газового котла на твердопаливний, здатна вирішити питання перевитрат, але це не так: по-перше, ціни на тверде паливо зросли, по-друге, різниця між оплатою рахунку за газ, та оплатою дерева чи вугілля всього лиш 10-15%, а по-третє, якщо дах та стіни будинку не утеплені, то тепло разом з грішми продовжує витікати з будинку та кишень його власників, такий шлях економії видається сумнівним, тому жодна заміна котлів чи виду палива не зможе зупинити тепловтрати.
Теплоізоляція – що ж основне потрібно взяти до уваги? Основне в теплоізоляції, - підбір технології, яка:
- служитиме без ремонтів довгий час;
- забезпечить найкращу герметичність, та найменший коефіцієнт теплопроникності;
- забезпечить екологічну та пожежну безпеку;
- матиме мінімальне водопоглинання, та дозволить утримати в теплоізоляційному шарі точку роси;
- убезпечить від конденсату грибків, плісняви та дії гризунів чи комах;
- окупиться в найкоротші терміни, при відносно не великих затратах на проведення теплоізоляційних робіт;
Саме правильні розрахунки, товщини шару, щільності та виду утеплювача, дозволять в короткі терміни провести оптимальні роботи з мінімальними затратами, отримати при цьому гарантійний термін, який виробники дають тільки на провірені теплоізоляційні матеріали.

Приклади наших робіт

Ефективність ППУ

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:21582 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:25761 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2845 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2845 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:22842 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3782 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:21376 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2254 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px