Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
»

Економія енергозатрат? Потрібна якісна теплоізоляція!

Теплоізоляція – найефективніше вкладення коштів!

koshОстаннім часом в Україні і в інших державах прийняті нові і будуть і надалі прийматися нормативні документи зі збереження тепла, будуть проводитися реформи житлово-комунального господарства, декларуватися різні принципи щодо заохочення збереження теплової енергії. Це і заклики, і реклама, і дивна тарифна сітка на газ і електрику: чим більше споживаєте  - тим вище тариф, але основною засадою тепло збереження, як не прикро, у нашій країні є і буде поетапне підняття цін, (з різних причин) на електроенергію та газ, а з ними і на інші енергоносії, що ставить у залежність від цього бюджети багатьох сімей,  підприємств та цілих галузей економіки, і навіть держав. Саме тому теплоізоляція  стає однією з найважливіших проблем будівництва, та й експлуатації вже існуючих споруд, і економія тепла таки буде найактуальнішим питанням наступних десятиріч.
Дуже гостро проблема теплоізоляції стоїть у дачному і котеджному будівництві, так як правильно зроблена, вона дозволяє в 3-4 рази зменшити витрати на опалення. За кількістю здійснених теплоізоляційних матеріалів на душу населення Україна в 5-7 разів поступається Швеції, США та Фінляндії. На малюнку показано розподіл тепловтрат через різні конструктивні елементи при нормованих теплових опорах (R, м2•К/Вт) в будинку площею 120 м2. А оскільки утеплення цегляних стін пінополіуретановою теплоізоляцією товщиною всього лише 50 мм дозволяє знизити питоме споживання палива за стандартний опалювальний сезон більш ніж в 4 рази, і дуже швидко окупитися. Отже, якщо провести елементарні економічні розрахунки, то виходить що теплоізоляція у сучасних умовах є найбільш економічно вигідним вкладенням коштів, -  не депозити, не вкладення в акції чи закордонні банки, а у пряму економію, добробут свій і майбутніх поколінь, що будуть мешкати у такому будинку. 
Поряд з вибором місця для будівництва, закупівлею будматеріалів, сучасним дизайном не менш важливою умовою майбутнього комфортного житла є теплоізоляція споруди. Адже правильно підібраний спосіб теплоізоляції допоможе Вам відчувати себе комфортно в будинку і в той же час заощаджувати значні кошти на його обігріві, будь то електрика, газ або вугільний котел. Сучасні теплоізоляційні матеріали можна розділити умовно на органічні, неорганічні і змішані. У кожному класі є свої переваги і недоліки. Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції саме цих поверхней.
Грамотно підібрана система теплоізоляції сприяє економії енергії до 50%.

Теплоізоляція – як необхідність економії!

Теплоізоляційні матеріали діляться на кілька великих груп:

- Скловатні і скловолокнисті;
- Мінераловатні;
- Газонаповнені полімери (пінопласти): полістирольні і пінополістирольні, поліуретанові і пінополіуретанові;
- Теплоізоляція з натуральних матеріалів та продуктів їх переробки (пробка, торф'яні блоки, папір;
- Модифіковані бетони: пористий бетон (пінобетон), полістиролбетон;
- Теплоізоляція на основі синтетичного каучуку;
- Теплоізоляційні панелі та конструкції;
- Теплоізоляція з відходів кремнієвого виробництва.

   Будувати, звичайно, краще з матеріалів, що володіють високими теплоізоляційними властивостями, наприклад з пінобетонних (Ктепл.=0,1-0,5 Вт/(м•К), пінополістирольних (Ктепл.=0,07-0,08 Вт /(м•К) блоків  (тут і далі за текстом ктепла. - коефіцієнт теплопровідності). Але набагато частіше виникає проблема теплоізоляції споруджуваного цегляного котеджу або вже давно побудованого будинку. Найбільший інтерес, безумовно, представляють високоефективні теплоізоляційні матеріали. До них прийнято відносити матеріали з середньою щільністю не більше 200 кг/м3 і теплу менше 0,06 Вт/(м•К). Подібні матеріали досить швидко, за 5-10 років експлуатації, окупаються за рахунок економії енергоресурсів. У таблиці наведені значення коефіцієнтів теплопровідності основних теплоізоляційних і деяких будматеріалів.
         Давно відома скловата вітчизняного виробництва, яка, незважаючи на всі свої недоліки - вона сиплеться, не забезпечує безмовності теплоізоляційного шару, незручна в роботі - застосовується до цих пір здебільшого для зовнішніх робіт або для утеплення нежитлових приміщень. Рекомендувати скловату для утеплення житлових приміщень не можна, але якщо це вже зроблено - слід дуже ретельно ізолювати її від самого приміщення.
        Один з найефективніших видів теплоізоляції - газонаповнені полімери. Найбільш поширеним і широко використовуваним з них є пінопласт (пінополістирол). Знижена теплостійкість і горючість пінопластів не є перешкодою при використанні їх в шаруватих конструкціях спільно з бетоном або цеглою. Пінополістирол виробляється без пресовим методом (традиційним для України), або методом екструзії, розробленим більше 30 років тому концерном BASF (Німеччина).
         Коефіцієнт теплопровідності, що є основним показником теплоізоляційних властивостей матеріалу, істотно залежить від вмісту в ньому вологи, кожен відсоток вмісту якої погіршує коефіцієнт теплоізоляції на 4%. Крім цього, взимку присутня в пінополістирольних плитах волога, замерзаючи і перетворюючись на лід, вона поступово розділяє матеріал на окремі гранули, що різко знижує довговічність без пресового пінополістиролу.
         Цих недоліків позбавлений екструзійний пінополістирол. Володіючи досить низьким водопоглинанням (менше 0,3%) за рахунок замкнутої структури комірок і високої механічної міцності, панелі з екструзійного пінополістиролу можуть бути використані для зовнішньої теплоізоляції, для теплоізоляції підземних частин будівель, фундаментів, стін підвалів, де використання багатьох інших утеплювачів неможливо через капілярний підйом ґрунтових вод.

    Але пінополістиролом група газонаповнених полімерних теплоізоляційних матеріалів не обмежується. Досить давно і добре відомий матеріал, який дозволяє одночасно вирішити проблеми термо-, звуко-і гідроізоляції.

   Ми пропонуємо теплоізоляцію Пінополіуретаном, коефіцієнт ефективності якої в кілька разів перевищує такі відомі в будівництві матеріали як цегла, дерев'яний брус, пінопласт або мін. вата. При цьому щільність такої теплоізоляції така, що дозволяє приміщенню «дихати», відповідно Ви отримуєте якісний утеплювач без шкоди для здоров'я Вашого і Ваших близьких.8
За рахунок своєї пористості ПІНОПОЛІУРЕТАН забезпечує низьку теплопровідність, що дозволяє взимку утримувати всередині приміщення тепло, а влітку дарувати бажану прохолоду. Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ ще й екологічно чистий продукт, що важливо в житловому приміщенні, адже нам не хочеться вдихати отруйні пари, навіть не підозрюючи про це. Пінополіуретан допоможе Вам збудувати здоровий, затишний, теплий  будинок, в той же час заощадивши на громіздких застарілих утеплювачах з малою ефективністю.
Ми пропонуємо дійсно якісний продукт нового покоління утеплювачів і звукоізоляції. Створіть свій будинок легким, міцним і сучасним з теплоізоляцією Пінополіуретаном.
Для зниження інтенсивності теплопередачі через огороджувальні конструкції необхідно застосовувати теплоізоляційні матеріали, які роблять великий опір конвективному переносу тепла і мають малу теплопровідність. 
Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ- відповідає найвищим вимогам щодо застосування енергозберігаючих технологій при будівництві житлових, промислових, складських та інших об'єктів.
Теплопровідність матеріалу утеплювача ППУ визначає його теплоізоляційні властивості.
Чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим краще теплоізоляційні властивості матеріалів.
Теплоізоляційні властивості пінополіуретанового утеплювача засновані на низькій теплопровідності повітря, що знаходиться в порах структури матеріалу, практично виключає конвективне перенесення тепла.
                                       Коефіцієнт теплопровідності різних матеріалів:

Матеріал

Щільність

кг/м³

Коефіцієнттеплопровідності λ в сухому стані, Вт/м²  ̊ С

Товщина огорожі, якщо стіни будуть з однорідного матеріалу, в см.

Залізобетон

2500

1,69

-

Цегла силікатна

1700

0,95

311

Цегла пустотіла

1500

0,56

164

Комірчастий бетон

800

0,28...0,37

92

Дерев'яний брус

500

0,18

36

Скловата

10...56

0,046

15-20

Базальтова мін. плита DANOVA

40...150

0.036

10-15

Пінополіуретан ППУ

20-60

0,014

3-7

   Потрібно заздалегідь, ще на стадії проектування вашого будинку подбати про належну теплоізоляцію, яка окуповується, як правило в перші ж 2-3 роки, а на фоні суттєвого щорічного здорожчання енергоносіїв, і ви і ваші наступники, уникнуть залежності від суворої екстремально холодної зими і спекотного літа, зберігаючи при цьому значні кошти на обігрів чи охолодження приміщень.

Доцільно одноразово вкласти кошти в утеплення будинку, вибираючи якісний утеплювач, ніж довгий час оплачувати обігрів, як свого житла, так і вулиці.
Чому напилювана теплоізоляція ППУ?

   Тому що тепло, економно і довговічно, - тут зазвичай пишуть, що наш товар найкращий і як же так вийшло, що ви його ще не купили.
Потрібно вам зізнатися, що ППУ кращий теплоізоляційний матеріал на ринку за конструктивними, ,якісними і технологічними характеристиками, він і дорожче більшості теплоізоляційних матеріалів, але якщо взяти до уваги його термін служби 45-50 років, за цей час треба тричі замінити пінопласт (термін придатності 15 років), і чотири рази мін. вату (10-12 років), то і по економічних показниках, пінополіуретану серед теплоізоляційних матеріалів немає рівних. До нас зазвичай звертаються, коли ситуація видається безвихідною: будинок не нагріти, витрати на опалення перевищують всі мислимі межі, утворюються щілини або є приховані порожнини, недоступні для існуючих утеплювачів, а ще конденсат, бурульки, гризуни. Загалом, у кожного свої проблеми.
Ми завжди знаходимо рішення. В середньому за 1-2 дні ми робимо будинок дійсно теплим.
   Безсумнівно, ми віримо в наш матеріал. Будинок, в якому живуть наші сім'ї, утеплені пінополіуретаном. Тому  плата за опалення приблизно в 2 рази менше, ніж сусіди. До речі з пінополіуретану роблять матраци, сидіння автомобілів, підошви для взуття, а також ємності для перевезення органів, та багато чого ще. Це до того, що люди, через незнання, вважають цей матеріал дуже шкідливим, хоча в цьому сенсі можна бути спокійним за здоров'я сім'ї.
   Існує ще дуже багато переваг, позитивних властивостей і приємних бонусів нашого матеріалу, але про це все написано.
І пам’ятайте ніхто крім вас не подбає про теплоізоляцію вашого будинку, -  а значить збереження самого будинку, здоров’я його мешканців і бюджету,- добра половина якого йде на підтримання придатних для проживання умов. Якщо будинок теплоізолювати за всіма правилами то мешканці будуть здоровими, гроші будуть витрачені не на обігрів вулиці, а будуть мати інше більш приємне призначення, а його вартість виросте.

Одні кажуть – треба не економити а більше заробляти, можливо воно і вірно, - з теплоізоляцією так не вийде, тут навпаки, - треба берегти тепло, а не більше отоплювати, вулицю ніколи не обігріти!

 

 

Останнє редагуванняПонеділок, 06 липня 2020 12:45

Приклади наших робіт

Гідроізоляція та утеплення - методи і застосування

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Теплоізоляція автосервісу, шиномонтажу.

Теплоізоляція автосервісу, шиномонтажу.

Теплоізоляція торгових об’єктів    Виконуючи теплоізоляцію торгового кіоску, потрібно домогтися максимального результату. За допомогою пінополіуретану така задача...

лютого 28, 2018 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Безшовна гідроізоляція підвалу

Безшовна гідроізоляція підвалу

   Гідроізоляція підвалу потрібна кожному: все, що виготовлено з бетону, має властивість пропускати і вбирати...

січня 11, 2011 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція бетонної покрівлі ППУ

Теплоізоляція бетонної покрівлі ППУ

Теплоізоляція покрівлі виробничого приміщення З настанням зими у багатьох виробничих приміщеннях починають гуляти протяги, стає дуже...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція холодильних камер

Теплоізоляція холодильних камер

   Наші клієнти часто запитують, наскільки ефективна тепло-гідро-пароізоляція холодильних камер застосуванням пінополіуретану. Щоб максимально вичерпно...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Холодильні і морозильні камери: теплоізоляція грає вирішальне значення.

Холодильні і морозильні камери: теплоізо…

Виробництво якісної продукції дуже високотехнологічний, затратний та копіткий процес, тому зберігання та якісна переробка фруктів...

червня 25, 2018 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
ППУ для камер сховищ шокерів

ППУ для камер сховищ шокерів

Лідер серед утеплювачів і теплоізоляторів – пінополіуретанЗберігання та якісна переробка сільськогосподарської продукції, зокрема фруктів, ягід...

січня 29, 2019 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція мансард і горищного приміщення

Теплоізоляція мансард і горищного приміщ…

      Горище або мансарда - це приміщення, що розташоване під дахом. Цю площу дуже...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція транспортних засобів

Теплоізоляція транспортних засобів

Спеціальне утеплення транспортних засобів, вагонів чи контейнерів    Утеплення транспортних засобів, контейнерів і вагонів спеціального призначення...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше

Ефективність ППУ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:22662 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:26859 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2988 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2981 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:23872 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3955 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:22540 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2392 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px