Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
»

Економія при утепленні

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!

   Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх конструкцій.shema w Грамотно підібрана система утеплення сприяє економії енергії до 50%. Отже, теплоізоляція будинку:

 • зменшує споживання енергії на опалення взимку і кондиціонування влітку.
 • знижує витрати енергії на підтримку комфортного для проживання температурного режиму всередині нашого приміщення.
 • знижує масу зовнішніх конструкцій, що дає нам економію витрат на купівлю основних будівельних матеріалів (цегли, деревини, сталі), а так само здешевлення будівельних робіт.


   Для зниження інтенсивності теплопередачі через зовнішні поверхні необхідно застосовувати теплоізоляційні матеріали, які чинять великий опір конвективному переносу тепла і мають низьку теплопровідність.

  Теплоізоляція Пінополіуретаном  (ППУ) - відповідає найвищим вимогам щодо застосування енергозберігаючих технологій при будівництві об'єктів житлового, соціально-культурного, промислового та іншого призначення. Теплопровідність матеріалу утеплювача визначає його теплоізоляційні властивості. Чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим краще теплоізоляційні властивості матеріалів. Теплоізоляційні властивості ППУ утеплювача засновані на низькій теплопровідності замкнутих комірок, що знаходиться в порах структури ППУ, практично виключаючи конвективне перенесення тепла.
Коефіцієнт теплопровідності різних матеріалів:

Матеріал

Щільність

кг/м³

Коефіцієнттеплопровідності λ в сухому стані, Вт/м²  ̊ С

Товщина огорожі, якщо стіни будуть з однорідного матеріалу, в см.

Залізобетон

2500

1,69

-

Цегла  силікатна

1700

0,95

311

Цегла  повнотіла

1800

0,8

262

Цегла  пустотіла

1500

0,56

164

Комірчастий бетон

800

0,28...0,37

92

Дерев'яний брус

500

0,18

36

Мін. вата

10...56

0,046

15-20

Пінополіуретан ППУ

20...60

0.015

5-8

   Доцільно одноразово вкласти кошти в утеплення будинку, вибираючи якісний утеплювач, ніж довгий час оплачувати обігрів, як свого житла, так і вулиці. Подбайте про теплоізоляцію вашого будинку. Поряд з вибором місця для будівництва, закупівлею будматеріалів, сучасним дизайном не менш важливим умовою майбутнього комфортного житла є теплоізоляція споруди. Адже правильно підібраний спосіб теплоізоляції допоможе Вам відчувати себе комфортно в будинку і в той же час заощаджувати значні кошти на його обігрів, будь то електрика, газ або вугільний котел. Сучасні теплоізоляційні матеріали можна розділити умовно на органічні, неорганічні і змішані. У кожному класі є свої переваги і недоліки. Ми пропонуємо напилювану ППУ теплоізоляцію, коефіцієнт ефективності якої в кілька разів перевищує такі відомі в будівництві матеріали як цегла, залізобетон, дерев'яний брус, пінопласт або мін. вата. При цьому паропроникність такої теплоізоляції достатня, що дозволяє приміщенню «дихати», відповідно Ви отримуєте якісний утеплювач без шкоди для здоров'я Вашого і Ваших близьких.
   За рахунок своєї дрібної комірчастості ППУ забезпечує низьку теплопровідність, що дозволяє взимку утримувати всередині приміщення тепло, а влітку дарувати бажану прохолоду. Напилювана пінополіуретанова теплоізоляція ще й екологічно чистий продукт, що важливо для застосування в житловому будівництві, адже нам не хочеться вдихати отруйні пари, навіть не підозрюючи про це. Пінополіуретанова теплоізоляція допоможе Вам збудувати здоровий, затишний будинок, в той же час заощадивши на громіздких застарілих утеплювачах з малою ефективністю.
Ми пропонуємо дійсно якісний продукт нового покоління утеплювачів і звукоізоляції. Створіть свій будинок легким, міцним і сучасним з теплоізоляцією ППУ.

Теплоізоляція - необхідна економія

   Найближчим часом будуть прийняті нові нормативні документи з теплозбереження і невідворотними будуть реформи житлово-комунального господарства, але вже зараз кожен хто платить за комунальні послуги їх тарифні сітки бачить, чим більше електроенергії чи газу споживає родина тим вищі тарифи, причому різниця між тарифами досить суттєва, досвід підказує, що все на цьому не зупиниться, а енергоносії і надалі будуть дорожчати. Саме тому теплоізоляція житлових будівель стає однією з найважливіших проблем будівництва, для забудовників, що мають на меті незалежність свого бюджету від холодних зим чи надто дорогих енергоносіїв.
   Дуже гостро проблема теплоізоляції стоїть у дачному та котеджному будівництві, оскільки розуміння необхідності якісної теплоізоляції власної оселі приходить після завершення зведення і початку експлуатації будинку, коли стає ясно що «драконівські» витрати на опалення можуть підірвати будь-який сімейний бюджет. Або всі роботи по теплоізоляції, з метою нібито економії зводяться до недбалого закидування мін. вати у перекриття чи мансарди, чи  ізоляції фасаду пінопластом, залишаючи містки холоду і приречуючи себе в силу недовговічності та низької біостійкості (цвіль гниття гризуни) на заміну такої «ізоляції» в найближчі 5-10 років. Тому правильно підібрана та проведена, теплоізоляція на рівні кращих світових аналогів дозволяє в 3-4 рази зменшити витрати на опалення. За кількістю здійснених теплоізоляційних матеріалів на душу населення Україна в 5-7 разів поступається Швеції, США та Фінляндії. На малюнку показано розподіл тепловтрат через різні конструктивні елементи при нормованих теплових опорах (R, м2 • К / Вт) в будинку площею 120 м2. А адже утеплення цегляних стін, перекриттів, мансарді чи підлоги  пінополістирольною теплоізоляцією товщиною всього лише 50-80 мм дозволяє знизити питоме споживання палива за стандартний опалювальний сезон більш ніж в 4 рази.

Чому ми рекомендуємо напилювану теплоізоляцію ППУ?

   Тому що в будинку затишно і тепло, суттєва економія на опаленні і по терміну експлуатації така теплоізоляція довговічна. В рекламах зазвичай пишуть, що наш товар найкращий і як же так вийшло, що ви його ще не купили. Треба зізнатися, що ППУ теплоізоляція матеріал не дешевий і дорожче більшості теплоізоляційних матеріалів, представлених на ринку. Але враховуючи всі його переваги: найнижчу теплопровідність, дармову гідроізоляцію, економію на доставці та монтажі (ціна ППУ розраховується вже з доставкою і монтажем), а ще й тривалим терміном експлуатації 30 -50 років До нас зазвичай звертаються, коли в силу різних прорахунків, ситуація здається безвихідною: будинок не можливо нагріти, витрати на опалення перевищують всі мислимі межі, утворюються щілини або є приховані порожнини, недоступні для існуючих утеплювачів, а ще конденсат, бурульки, гризуни. Загалом, у кожного свої проблеми.
Ми завжди знаходимо рішення. В середньому за кілька днів ми робимо будинок дійсно теплим.Безсумнівно, ми переконані що наш матеріал, найкращий теплоізолятор по давно відомому критерію ціна-якість-довговічність.  У будинку дійсно тепло, затишно, комфортно, жодних протягів, чи конденсатів,  крім того несучі  конструкції надійно захищені від вологи, такий будинок прослужить своїм власникам довгий час. До речі з пінополіуретану роблять матраци, сидіння автомобілів, підошви для взуття, а також ємності для перевезення органів, та багато чого ще. Це до того, що люди, через незнання, вважають цей матеріал дуже шкідливим, хоча в цьому сенсі можна бути спокійним за здоров'я сім'ї.

   Існує ще дуже багато переваг, позитивних властивостей і приємних бонусів напилюваного пінополіуретану, але про це все написано, і схвальні відгуки з різних держав, де цей матеріал активно використовується десятки років переповнюють інтернет.
   Ми хочемо подякувати нашим замовникам які розібралися в різноманітті теплоізоляційних матеріалів, і вибрали саме сучасний ППУ, заощадивши при цьому багато своїх коштів, і коштів своїх нащадків, тому що технологія напилення ППУ на Україні нова і не всі наважуються вкласти кошти у новий матеріал. Але хто вже провів теплоізоляцію пінополіуретаном той потім рекомендує цей відмінний теплоізоляційний матеріал своїм рідним, друзям і знайомим.

Останнє редагуванняЧетвер, 09 липня 2020 06:39

Приклади наших робіт

Ефективність ППУ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:22733 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:26926 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2995 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2992 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:23946 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3965 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:22616 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2397 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px