Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»

ППУ для камер сховищ шокерів

  • Опубліковано в Статті

holod

Лідер серед утеплювачів і теплоізоляторів – пінополіуретан
Зберігання та якісна переробка сільськогосподарської продукції, зокрема фруктів, ягід, овочів, – сьогодні завдання №1, що постає перед багатьма  виробниками. Після збору врожай вимагає дотримання багатьох температурних режимів чи то йдеться про тривале зберігання, чи про глибоку заморозку, чи про сушку. Недотримання цих режимів прямо впливає на якість продукції, а інколи загрожує і серйозними збитками. Тому якісне будівництво та модернізація овочесховищ, зерносховищ, холодильних, морозильних чи сушильних камер не тільки зберігає врожай, але і зменшує поточні витрати на їх обслуговування.

Визнаним лідером серед утеплювачів у світі є пінополіуретан. Завдяки своїм унікальним властивостям, він застосовується у всіх галузях господарства.

СТІЙКІСТЬ ДО ВПЛИВУ ВОЛОГИ ХОЛОДИЛЬНИХ ТА МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕР

Холодильні камери – приміщення, вкрай необхідне для функціонування будь-якого сільськогосподарського чи переробного підприємства, продовольчого супермаркету, підприємства громадського харчування, харчового складу. Недоліки ізоляції камери холоду досить відчутні – це і обме- жений асортимент, і невеликий термін зберігання продуктів, і надмірно перевищені витрати електроенергії, і додаткові видатки, пов’язані з технічним обслуговуванням обладнання. Погана теплоізоляція – це, в першу чергу, значні фінансові збитки. Холодильники холодокомбінатів, м’ясокомбінатів, молочних заводів, кондитерських фабрик, рибокомбінатів, пивзаводів та інших підприємств харчової промисловості повинні бездоганно справлятися з покладеними на них функціями.
Інакше не уникнути псування сировини і готової продукції, а це вже реальні збитки.
Пінополіуретановий теплоізоляційний шар камери глибокого заморожування може бути практично будь-якої товщини, оскільки ППУ наносять пошарово, а після висихання утворюється однорідна і монолітна термоізоляція. Ще одна перевага ізоляції пінополіуретаном – це стійкість ППУ до впливу вологи і високий показник механічної стійкості. До того ж пінополіуретан перешкоджає утворенню конденсату, що є важливою властивістю для холодильних камер.

ДЛЯ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ – ОПТИМАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ

Сучасну технологію утеплення пінополіуретаном уже давно використовують у сільському господарстві, промисловому і житловому будівництві в усьому світі.
Затребуваність цього утеплювача обумовлена його унікальними характеристиками:

• низькою теплопровідністю;
• хорошою адгезією до будь-яких матеріалів;
• низькою паропроникністю та водопоглинанням;
• безшовністю, що забезпечує герметичність;
• екологічною безпечністю та довговічністю (понад 50 років).

Зберегти зібраний урожай – ось завдання, що стоїть перед овоче- і фруктосховищами. Не можна допустити псування, відсирівання, гниття продукції, що зберігається в звичайних спорудах. Щоб овочі та фрукти мали товарний вигляд, були якісними якомога довше, потрібно створити в приміщеннях оптимальний мікроклімат. А для цього доведеться контролювати температуру і вологість, приводячи їх до норми. Якісна теплоізоляція овочесховищ – це основа основ, від її ефективності щорічно залежить подальша доля продукції. Чим кращі умови всередині приміщень, тим довше зберігаються овочі, тим вище їх якість, і, як наслідок, ціна. Щоб атмосфера всередині овочесховищ була оптимальною, необхідно подбати про теплоізоляцію. Напилення ППУ – це сучасна технологія, що широко використовується і в Україні, і за кордоном.

УРОЖАЙ БЕЗ НАГРІВАННЯ ТА ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ

У спорудах сільськогосподарського призначення зберігають не тільки різні види овочів і фруктів, але і зерно – стратегічний продукт для нашої країни. Щоб упродовж усього року пшениця, жито, овес, ячмінь та інші зернові перебували у безпеці, потрібно зберігати їх у сучасних зерносховищах, де створено оптимальні умови, при яких урожай не псується. Для зерна згубне не тільки нагрівання, але і переохолодження, тому на утеплення зерносховищ потрібно звернути особливу увагу. Крім того, необхідно слідкувати за показниками вологості в приміщенні, прибрати з нього зайву вологу, через яку зернові можуть зіпсуватися.
Якщо обрахувати збитки від втрат вже зібраної сільськогосподарської продукції та перемножити мінімум на 40 років експлуатації утепленого спеціалізованого складу, то утеплення у перерахунку на один рік буде видаватися зовсім смішною сумою.
Сьогодні завдяки своїм властивостям напилення ППУ є одним із кращих утеплювачів. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, запобігає утворенню конденсату на металевих поверхнях. Ізоляція напиленням ППУ за допомогою спеціального обладнання дуже легка, тому не перевантажує несучі конструкції. Крім того, у ППУ є ще одна цінна характеристика: шар утеплювача складає всього 8-10 см, а в товщі матеріалу не можуть оселитися гризуни, комахи чи дрібні шкідники.

ОБРОБКА ЦИСТЕРН ЖОРСТКИМ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ:

• гідро- і термоізоляційний шар ППУ щільністю 35-60 кг/м3;
• захист від корозії;
• можливість обробки практично будь-яких площ довільної геометричної форми;
• мінімальний коефіцієнт теплопровідності
• високі показники морозостійкості;
• мінімальна сприйнятливість до впливу агресивних середовищ і мікроорганізмів;
• відсутність шкідливих випаровувань
Перелік резервуарів, що використовуються в сільському господарстві, для яких нанесення термічної ізоляції є необхідним, досить широкий:

• промислові цистерни для зберігання і перевезення легкозаймистих нафтопродуктів;
• великі резервуари для гарячої води, теплообмінники;
• ємності для зріджених газів і рідин, які необхідно зберігати в холодному стані;
• бродильні та ректифікаційні ємності;
• резервуари для зберігання і перевезення рідин; цистерни для зберігання хімічних речовин різного призначення.

Усі ці резервуари мають специфічну геометричну форму, тому донедавна теплоізоляція резервуарів була досить проблемною. Особливі труднощі виникали з трубами, кранами і вентилями, для яких традиційні види ізоляційних матеріалів переважно просто не підходили. Теплоізоляція пінополіуретаном вирішує всі складні донедавна питання: і утеплення, і гідроізоляцію, і навіть антикорозійний захист.

ПІНОПОЛІУРЕТАН – МАТЕРІАЛ МАЙБУТНЬОГО

Пінополіуретан здатен забезпечувати теплоізоляцію, гідроізоляцію та звукоізоляцію одночасно за одне нанесення. Термін придатності пінополіуретану складає 30-50 років, тому витрати на проведення робіт з утеплення окупляться багаторазово.

У процесі напилення не застосовують додаткових кріпильних елементів, тобто можна назавжди забути про містки холоду, чи негерметичність, заощадивши при цьому на додаткових матеріалах та послугах. При застиганні пінополіуретан утворює монолітний шар, у якому немає швів і порожнин. Цей утеплювач відрізняється високою якістю, він легкий, міцний, надійний,
його можна наносити на поверхні складної конфігурації.
Пінополіуретан – це матеріал 21 століття, який можна і потрібно використовувати в сучасному сільському господарстві.

Приклади наших робіт

Ефективність ППУ

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:22662 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:26859 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2988 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2981 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:23872 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3955 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:22540 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2392 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px