Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
»

Category Blog

Наші роботи

Звукоізоляція ТРЦ "СВ-Клуб" м. Хмельницький

zvukoizol stina2   Влітку 2017 року було проведено роботи зі звукоізоляції приміщень оздоровчо-розважального комплексу "СВ-Клуб" м.Хмельницький, для розділення різних шумних зон було застосовано відкрито-комірковий пінополіуретан щільністю 15 кг/м.куб. ППУ товщиною 10 см, було напилено на конструкції зашиті плитами ОСБ, що надійно відділило шум дитячого майданчика від відпочинкової зони. Відкрито-комірчасний пінополіуретан має одні з найкращих шумопоглинаючих та звукоізолюючих властивостей, крім шумоізоляції він забезпечить герметичність конструкції стіни та теплоізоляцію. У великих приміщеннях важливо розділити зони з різними температурними показниками і не отоплювати всі зони однаково і цілодобово, такий підхід дозволить економити на опаленні до 50% затрат на тепло.

   Еластичний відкрито-комірчастий пінополіуретан, повністю екологічно безпечний, сертифікований в ЄС та Україні тому застосування його у приміщеннях з великим скупченням людей, не тільки допустимо але і рекомендовано спеціалістами. У побуті трізні різновиди відкрито-комірчатого пінополіуретану застосовуються дуже широко, найвідомішим його застосуванням є поролонові елементи у меблях сидіннях автомобілів, та навіть заповнення в одязі, скрізь ППУ справляється з поставленими завданнями та приносить тільки користь.

   Роботи по звукоізоляції у м. Хмельницький були виконані у стислі терміни, оскільки вже через кілька днів мали проводитися дитячі змагання. Замовник одразу після шумоізоляції провів оздоблення, та виконав необхідний монтаж комунікацій, дитячі змагання у новому комфортному залі було проведено вчасно.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2224

Утеплення стелі автосервісу м.Чернівці

angar beton  Компанія що займається ремонтом вантажних автомобілів, замовила теплоізоляцію старого бетонного приміщення, побудованого ще за радянської доби, основні проблеми, що потребували вирішення, це негерметичністб бетонних конструкцій, стін та даху, що збудований з ребристими прилами перекриття ПП. Щоб якісно виконати утеплення, всю поверхню плит перериття треба позбавити тепловтрат - містків холоду, для цього було проведено напилення пінополіуретанового покриття щільність 40 кг/м.куб виробництва компанії Пурінова Польща. Пурінова - це один зі світових провідних виробників пінополіуретанових систем, з яким наша компанія працює понад 10 років, постійно висока якість матеріалів, дозволяє надавати нашим замовникам гарантійні зобовязання 25 років, саме стільки років працюють лабораторії компанії Пурінова, що постійно перевіряють якість пінополіуретанів, одже Гарантія у 25 років, це не просто слова, як у інших виробників ППУ систем, це перевірена часом незмінно висока якість продукції Пурінова.

   Виконавши якісне утеплення автосервісу пінополіуретаном замовник отримав очікуваний результат, утеплені конструкції свого приміщення, що знизили теплозатрати на його опалення, підвищили комформ у приміщеннях, зробили можливими всі технологічні процеси та процедури по навіть складному ремонту великотонажних авто та спецтехніки.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2387

Сховище яблук в с. Недобоївці

shov aple   В 2018 році ми успішно виконали комплекс робіт з теплоізоляції сховища для зберігання яблук (температура від 0-+5 С) с. Недобоївці Чернівецької області, холодильна камера була обладнано холодильним обладнанням, тому важливо було правильно розрахувати, товщину та щільність пінополіуретану, щоб зменшити витрати на електроенергію та збільшити ресурс холодильних установок. На стіни з піноблоків нанесено 4 см щільністю 40 кг/м.куб піни (це заміняє 17 см пінопласту ПСБ-35) на стелю з бетонних плит перекриття ПП товщина напилення піни було замовлено 5 см (аналог пінопласту ПСБ-35 - 25 см), незважаючи на ребристу поверхню стін і перекриття, пінополіуретан безшовним шаром рівномірно покрив всі поверхні стін та стелі, ізолюючи стики і примикання на кутах стін, на примиканнях стін до підлоги, відкосах та стін до стелі, надійно усунувши містки холоду. Роботи було виконано швидко якісно без додаткових затрат на монтаж, привіз та кріпильні елементи.

   Вартість таких робіт окупиться за 3-5 років, тільки за рахунок економії на електроенергії, яка витрачається понад норми в аналогічних камерах утеплених іншими утеплювачами. Завдяки застосуванню ППУ 40 закрито-пористої структури Purios H виробництва фірми Purinova (Польща), в овочесховищі буде збережено не тільки температурний режим, але і відповідна вологість, оскільки ППУ піна не випускає таку потрібну в овочесховищі вологу, яблука не сохнусть зберігаючи товарний вигляд не тільки до весни, але і до літа, якщо це потрібно.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2341

Утеплення каркасного купольного дому

kupol dim10   Влітку наші спеціалісти виконали утеплення та герметизацію при будівництві купольного каркасного будинку у м.Вінниця площею 250 м.кв, застосувавши теплоізоляційну пінополіуретанову піну з відрито-пористою структурою Purios F. Така ізоляційн піна, щільним шароб заповнила всі напікруглі ніші, трикутної форми, що не вдалося б якісно зробити жодному теплоізоляційному матеріалу. Завдяки відмінним ізоляційним характеристикам замовник, отримав герметичний, утеплений і безшумний купол власного дому. Наші бригада виконала швидко (2 робочих дні) і якісно всі роботи без доступу до електромережі, застосувавши обладнання GRACO Е-30 (США) та власний електрогенератор 40 кВт.

   Крім утеплення, шумоізоляції та герметичності пінополіуретан додатково зміцнив конструкції, деревянного каркасного будинку, що дозволило будівельникам одразу перейти до внутрішнього оздоблення та монтажу електричних та санітарно-технічних приладів. Така технологія будівництва, має багато переваг, але основні це -  висока швидкість та невелика вартість закінченого будівництва.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2175

Утеплення стелі з бетону

photo 2019 12 03 08 48 51   Телоізоляція бетонної стелі чи стелі з плит перекриття ПКЖ чи ПП, завжди проблема оскільки, утепляти стелю з бетону обовязково,
так як тепловтрати такого перекриття перевищують 40%. Теплоізоляція бетону завжди ускладнюється важкістю монтажу та нерівністю утеплюваної поверхні, тому утеплення напилюваним ППУ є оптимальним, завдяки відмінній адгезіїї утеплювача ППУ до бетону та його безшовності, вже утеплена поверхня на довгі роки позбавлена містків холоду, а сам процес утеплення відбувається швидко, якісно гарантія 25 років.

   Особливо правильним є утеплення ребристих плит перекриття, що є дуже популярними в промислових, складських, сільськогосподарських будівлях чи приміщеннях, - завдяки технології утеплення методом напилення, пінополуретан рівномірно утеплює, всю нерівну поверхню разом зі щілинами, примиканнями та несучими ребрами, захищаючи отоплювані приміщення міцним, надійним довговічним теплоізоляційним шаром.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 3569

Підлога холодильної камери Волинська область

изображение viber 2019 10 09 08 42

   Холодильна камера для зберігання продуктів у тежимі -18 градусів С, - підлога важливий компонент, утримання заданої температури, економії електроенергії та зберження ресурсу холодильного обладнання, оскільки на відміну від тепла, яке піднімається вгору, холод за своїми фізичними властивостями опускається донизу. Саме тому при облаштування підлоги у мінусовій камері важливо обрати правильний теплоізоляційний матеріал, щоб при відносно невеликих фінансових затратах, утеплити підлогу камери щільним, твердим, вологостійким, безшовним утеплювачем, правильно обладнати температурний, деформаційний шов, ущільнити стик між стіною та підлогою кмери. Після проведення всіх необхідних розрахунків, було прийняте спільне із замовником рішення, обладнати підлогу мінусової камери пінополіуретановим напиленням щільністю 60 кг/м.куб, - було запінено стик між стіною та підлогою на висоту майбутньої бетонної стяжки, такий шар ППУ ща напилений по периметру всього приміщення камери буде виконувати функцію деформаційного шва, надійно герметизує стик та теплоізолює торець всієї бетонної підлоги. Товщина теплоізоляційної піни була замовлена 10 см (це аналог 45 см пінопласту, або екструдованого XPS 15 см). Після утеплення було залито бетонну підлогу, і процесі перевірки холодильного обладнання, спеціалістами перевірено відмінні теплоізоляційні характеристики камери, що значно впливають на розрахункову потужність,  довговічність та ресурс змонтованого холодильного обладнання.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2657

Плоский дах депо ЧОП

photo 2019 12 03 08 49 25   м.Чоп - будівля залізничного депо, нашими фахівцями було перероблено, виправлено помилки попереднього підрядника, по утепленню та гідроізоляції поверхні даху депо, роботи були проведені закрито-пористим пінополіуретаном, водопоглинання якого дорівнює нулю, це дало змогу позбавити стару будівлю з неякісним ремонтом та низькопробним ППУ, постійних проблем з протіканням. Велика кількість "фонарів" на даху, примикань, стиків - на які якісно було напилено пінополіуретаном підвищеної щільності 60 кг/м.куб, що дозволило не тільки приховати недоліки попередніх "виконавців", але надійно захистити конструкції від протікань води.

   Пінополіуретан крім всіх своїх переваг має ще одну суттєву, він може виправити та прикрити всі недоліки попередніх проблемних підрядників, він згладжує нерівності бетонної, бітумної чи металічної поверхні герметизує їх, не створюючи додаткових навантажень на конструкції та фундамент, вага 1 метра квадратного товщиною 5 см 2,5 кілограми.

   Всі плоскі дахи на старих будівлях побудови минулого сторіччя мають багато спільних проблем: розтріскування, відшарування, здуття, утворення конденсату та протікання всіх шарів гідроізоляційного бітумного покриття, причому вода протікає через верхній гідроізоляційний шар руберойду в одній частині приміщення, а затікати може 5-10 або навіть 25-50 метрів від нього, тому часткова гідроізоляція методом латання проблемних місць резутьтату недає, необхідно покривати всю площину від парапету до парапету, і обовязково плокий дах утеплювати,оскільки неутеплена повехня покрівлі буде обовязково конденсувати на внутрішній поверхні даху, з усіма подальшими проблемами води і пари усередину конструкцій: грибок, пліснява,  іржа і руйнація. Утеплення і гідроізоляція плоского даху пінополіуретаном, позбавить власників та користувачів таких дахів від тепловтрат та проникнення всередину вологи.

 

 

 

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2171

Утеплення круглого даху

Dah_Hightclub

   У 2019 році нашою компанією було проведено утеплення та звукоізоляція розважального комплексу у смт Понінка Хмельницька область, оскільки форма даху та вимоги замовника по звукоізоляції, були досить жорсткими, було вибрано систему пінополіуретану PURIOS F польського виробника Purinova, що дозволило не тільки якісно герметизувати та утеплити приміщення круглої форми з купольним дахом, але і якісно звукоізолювати його.

   Напилення пінополіуретаном дозволяє провести утеплення найскладніших контрукцій даху стелі чи стін, при цьому додатково і Безкоштовно
замовник отримує: безшовну герметизацію всіх примикань, щілин, стиків та звукоізоляцію, що для даху нічного клубу теж дуже важливо, оскільки Пінополіуретан зупиняє звукові хвилі, та поглишає надлишковий шум, який ззовні в центрі міста не потрібен нікому. Утеплення еластичним відкрито-пористим пінополіуретаном методом напилення круглого купольного даху товщиною 10 см, забезпечило довговічне утеплення з гарантією заміняючи при цьому 25 см мінеральної вати, що не забезпечує шумопоглинання, не вирізняється ні довговічністю, ні екологічністю, ні безшовністю.

 

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2092

Новодністровська ГАЕС

novodnistrovsk    Новодністровська ГАЕС - нашою компанією було утеплено пінополіуретаном один з обєктів що використовується для будівництва найбільшої гідроакумулюючої електростанції, що дозволило виконувати роботи з будівництва і в зимовий період, крім утеплення шахта з профнастилу отримала, герметичність та додаткову міцність. При роботах було використано матеріали польської компанії Purinova (Пурінова) закрито-пориста система Purios H щільінстю 45 кг/м.куб, що має відмінні експлуатаційні харатеристики мінімальне водопоглинання та відмінну водостійкість, коефіцієнт теплопроникнення 0,022, що підтверджено сертифікатом випробувань ITB Інституту техніки будівництва (Польща). Роботи було виконано в стислі терміни надано гарантію 25 років.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2121

Гідроізоляція фундаменту (котловану)

kotlovan

    Гідроізоляція та утеплення котловану, фундаментої подушки, бетонної шведської плити - основне завдання перед виходом будівництва з нульвого циклу, оскільки якісно гідроізольований, утеплений бетон, фундамент, цокольний поверх, фундаментна подушка, раз і назавжди позбавляють, фундамент а з ним і всю будівлю проблем з просіданнями, тріщинами, руйнацією всіє будівлі чи її частини. Пінополіуретан відсікає вологу від конструкційного бетону та не пускає сирість і холод до бетонних конструкцій фундаменту дому, що зберігає тепло та позбавляє марних витрат на отоплення дому, та на досить часті ремонти. Утеплення та гідроізоляція котловану чи фундаментної подушки можливі тільки на стадії проектування та будівництва, після заливання бетону ізоляція горизонтальних конструкцій фундаменту знизу неможлива. ППУ - пінополіуретан: для утеплення не можуть замінити на цій стадії ні мінвата, ні пінопласт, і гідроізоляція як вертикальних так і горизонтальних конструкцій іншими матеріалами буде дорожче і по якості гірше.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2598

Утеплення складу (профнастил)

angar profnastil

   Утеплення каркасного чи арочного, металічного чи бетонного складу, має багато спільного у всіх випадках вимоги до складських приміщень однакові, склад має бути теплим, герметичним, міцним. Утеплення пінополіуретаном дозволяє утеплити будь-які приміщення для переобладнання їх у якісні складські споруди, основні переваги напилення Пінополіуретану, - безшовність, довговічність (понад 50 років), відсутність додаткових затрат на привіз, монтаж, кріпильні елементи, екологічність та ціна. Ми давно утеплюємо склдаи, тому наш досвід, якісні польські матеріали, професійне американське обладнання Graco та професійні працівники, що пройшли стажування за кордоном, - гарантовано виконають Ваші завдання професійно і в стислі терміни.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2057

Приклади наших робіт

Ефективність ППУ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:22663 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:26860 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2988 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2981 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:23874 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3955 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:22541 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2392 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px