Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
»

Теплоізоляція пінополіуретаном горища

Поетапне утеплення горища. Теплоізоляція пінополіуретаном
Теплоизоляция чердака   Дуже часто горищне приміщення не використовують, тому воно знаходиться в запустінні, а цей простір може стати затишною зоною відпочинку або ігровою кімнатою. Але спочатку потрібно виконати теплоізоляцію горищного приміщення. Цей захід допоможе зменшити втрати тепла через покрівлю, стіни, перекриття і підлогу. Ви зможете менше платити за опалення не тільки цього приміщення, але і будинку в цілому.

Вибираємо утеплювач для горища

   На будівельному ринку представлені різні теплоізоляційні матеріали. Найчастіше люди купляють щось подешевше. Вони виконують утеплення горища приватного будинку пінополістиролом або мінеральною ватою. Характеристики цих матеріалів не ідеальні, зате вартість не надто велика. Так чим же утеплити горище, щоб воно стало повноцінним житловим приміщенням? Ми пропонуємо сучасний матеріал - жорсткий ППУ. Співробітники нашої компанії провели порівняння утеплювачів для горища. Були вивчені характеристики, особливості, строки експлуатації кожного матеріалу.

   Результат: низька ефективність, необхідність влаштування паро-та гідроізоляції, малий термін експлуатації. Фахівці прийшли до висновку, що дешеві утеплювачі не дають очікуваного ефекту. При монтажі між плитами залишаються щілини, через які йде тепло. Щоб їх закрити, доводиться використовувати дорогі матеріали.

   Наша компанія готова запропонувати більш простий варіант - утеплення пінополіуретаном горищного поверху. Матеріал володіє відмінними тепло-і шумоізолюючими характеристиками, він не схильний до дії бактерій, грибків і плісняви. В процесі експлуатації (близько 50 років) зберігає свої властивості.

Види утеплення горища

   Наші фахівці можуть зробити зовнішню або внутрішню теплоізоляцію приміщення. Щоб виконати утеплення горища напиленням пінополіуретану зовні, потрібні певні умови (температура повітря вище +5 ° С, відсутність сильного вітру, опадів). Провести утеплення горищного приміщення в житловому будинку взимку можна тільки зсередини. При цьому температура повітря в приміщенні повинна бути більше +10 С.

   Щоб ефект був максимальним, потрібна якісна теплоізоляція пінополіуретаном на горищі. Причому обробляти слід не тільки стіни і підлогу. Основна частина тепловтрат (близько 25%) припадає на покрівлю, тому теплоізоляція даху горища, конька і інших несучих конструкціях обов'язкове. ППУ має низьку теплопровідність і гарну адгезію, він утеплить і герметизує всі поверхні.

Поетапне утеплення горища

   Фахівці нашої компанії проведуть огляд, вони визначать, який шар теплоізоляції для утеплення даху горища буде оптимальним. У більшості випадків достатньо нанести ППУ товщиною 5-8 см за кілька проходів. За один раз оператори напилюють не більше 2 см матеріалу, після чого очікують, щоб шар стабілізувався і застиг.
Утеплення горищаТакий метод безшовного утеплення горища є найкращим. Він дозволяє за короткий час добитися потрібного результату, отримати відмінну якість при проведенні робіт. При цьому напилювана теплоізоляція утворює монолітне покриття, в якому немає зазорів. Крізь нього не проходить холодне повітря з вулиці, тому температура в приміщенні підвищується.

   Використовуючи метод напилення ППУ, можна виконати утеплення горища в приватному будинку, навіть якщо приміщення має складну геометрію. Завдяки високій адгезії пінополіуретан добре прилипає до різних матеріалів, заповнюючи щілини, вигини, охоплюючи виступи, герметизуючи всі отвори і місця примикань різних конструктивних елементів.

Як позбутися конденсату на горищі

   При монтажі традиційних теплоізоляційних матеріалів необхідно виконувати додаткові роботи по гідро-і пароізоляції. Спеціальна гідроізоляційна мембрана захищає утеплювач від попадання вологи і водяної пари. Якщо вона буде пошкоджена, в теплоізоляційний матеріал потрапить волога. Через деякий час він почне гнити, в ньому з'явиться цвіль.

   Інша справа пінополіуретан. Це сучасний матеріал, що володіє низькою паропроникністю, якому не потрібен вітрозахист. Він може виконувати відразу кілька завдань, працюючи як тепло-, паро-та гідроізолятор одночасно. Досить напилити ППУ на поверхню, і захист від конденсату вам забезпечений. Після робіт по утепленню додаткова пароізоляція на горищі не знадобиться.

Утеплення горищного приміщення

   Господарі приватних будинків можуть переконатися, що горище, утеплене ППУ, дає масу переваг. Його можна перетворити в спальню, житлову кімнату або ігрову. Якісна теплоізоляція допомагає знизити витрати на опалення, заощаджуючи ваші гроші. Наші фахівці проведуть грамотне утеплення зсередини фронтону на горищі, а також стін, підлоги і покрівлі. При монтажі утеплювача не потрібні додаткові кріплення, тобто не буде містків холоду. Використовуючи метод напилення ППУ, ми робимо утеплення бетонної або дерев'яної підлоги на горищі. Процедура нанесення досить проста, її можна виконати в короткі терміни. Використовуючи пінополіуретан, можна утеплити люк на горищі і інші елементи будівлі.

Як і навіщо утеплювати перекриття?

   Щоб зменшити відтік тепла з нижніх поверхів, потрібно провести роботи по теплоізоляції. Використовуючи метод напилення ППУ, наші фахівці виконають утеплення перекриттяутеплення міжповерхових перекриттів горища. В результаті збільшиться температура в приміщенні, знизяться втрати тепла. ППУ застосовують, щоб ізолювати перекриття із залізобетонних плит і інших матеріалів. Він добре прилипає, утворюючи міцне покриття. Пінополіуретан можна використовувати на дерев'яних перекриттях, балках, металевих покрівлях, цегляних стінах і так далі.

   Фахівці вважають, що ППУ - це найкращий утеплювач для горищних і міжповерхових перекриттів, як бетонних, так і дерев'яних. Наша компанія вибрала цей матеріал, тому що він добре себе зарекомендував. ППУ міцний і надійний, володіє унікальними характеристиками, має великий термін експлуатації.

Приклади наших робіт

Гідроізоляція та утеплення - методи і застосування

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Важливість збереження металічних конструкцій

Важливість збереження металічних констру…

       Металеві конструкції, застосовувані при будівництві, повинні бути надійно захищені від впливу навколишнього середовища...

січня 13, 2011 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція холодильних камер

Теплоізоляція холодильних камер

   Наші клієнти часто запитують, наскільки ефективна тепло-гідро-пароізоляція холодильних камер застосуванням пінополіуретану. Щоб максимально вичерпно...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція транспортних засобів

Теплоізоляція транспортних засобів

Спеціальне утеплення транспортних засобів, вагонів чи контейнерів    Утеплення транспортних засобів, контейнерів і вагонів спеціального призначення...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Гідроізоляція плоского даху

Гідроізоляція плоского даху

Покрівельні роботи безшовними матеріалами.    Покрівля - це верхній елемент даху (покриття), що охороняє будинок від...

січня 12, 2011 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
З чого почати утеплення?

З чого почати утеплення?

З чого почати утеплення будинку?Ні для кого не секрет, що ера над дешевих енергоносіїв закінчилася...

березня 5, 2018 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція мансард і горищного приміщення

Теплоізоляція мансард і горищного приміщ…

      Горище або мансарда - це приміщення, що розташоване під дахом. Цю площу дуже...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Утеплення фундаменту і цокольного поверху будинку

Утеплення фундаменту і цокольного поверх…

       При будівництві будинку одним з найважливіших етапів є гідро - і теплоізоляція фундаменту...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція бетонної покрівлі ППУ

Теплоізоляція бетонної покрівлі ППУ

Теплоізоляція покрівлі виробничого приміщення З настанням зими у багатьох виробничих приміщеннях починають гуляти протяги, стає дуже...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше

Ефективність ППУ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:22159 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:26373 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2913 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2912 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:23416 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3877 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:22017 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2308 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px