Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
»

Що таке ППУ?

   Пінополіуретан (ППУ) - ізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності, в якому тільки 3% від обсягу ППУ складає твердий матеріал, що представляє каркас з ребер і стінок, решта 97% складають закриті пори, заповнені ізоляційними газами і повітрям, які є поганим провідником тепла.
   Пінополіуретан (ППУ) - це двокомпонентна суміш складається з:

 • Поліольних компонентів (компонента «А»), що містить поліоли, каталізатори, стабілізатори, спінювач і антипірени
 • Ізоціонатного компонента (компонента «Б»).

В результаті синтезу компонента А і компонента Б (обидві речовини є похідними нафти) отримують пінополіуретан, а за рахунок зміни рецептури та режимів переробки вдається отримати великий асортимент кінцевих продуктів - від м'яких еластичних матеріалів до жорстких і твердих, з різними густиною і фізико-механічними параметрами .12

Пінополіуретан (ППУ) - високий ступінь зчеплення з різними будівельними матеріалами такими як: цегла, метал, деревина, штукатурка і т.п.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал, стійкий до кислотних і лужних середовищ, не схильний до гниття, цвілі і гризунам, не впливає на фізіологію людини, що підтверджують сертифікати видані ФС по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.
Пінополіуретан (ППУ)- або поліуретанова піна - теплоізоляційний матеріал, який дозволяє покривати поверхні будь-якої складності і форми, повторюючи в точності конструкцію і отримуючи покриття без єдиного стику з високим ступенем вологостійкості, перешкоджаючи утворення корозії.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал з гарантованим терміном служби від 25 років.
В даний час розрізняють наступні види пінополіуретанів: жорсткий, еластичний і інтегральний. Головними споживачами еластичних ППУ - це звичайно ж меблева промисловість і машинобудування; жорстких ППУ систем - будівництво, холодильна техніка, кораблебудування.

Сфери застосування Пінополіуретану

Сфера використання пінополіуретану дуже і дуже широка і охопити всі напрямки в рамках однієї статті не представляється можливим. Але постараємося розібрати основні з них, де пінополіуретан отримав широке поширення і зустрічається кожному з нас практично повсякденно. Хоча ми і не замислюємося про це - але без полімерів і поліуретану зокрема наше повсякденне життя дуже сильно б змінилася. Отже, пінополіуретан використовується:

 • У автомобільній промисловості в якості наповнювача автокрісел і шумоізоляції салону транспортних засобів;
 • У меблевій та легкій промисловості в основному використовуються так звані м'які пенополіурітани у вигляді наповнювача і матеріалу прокладки м'яких меблів, подушок, матраців, при формуванні манекенів.  З причини того що ППУ варіюється по щільності, - це позначається на рівні пружності кінцевих виробів;
 • У м'яких дитячих іграшках теж вельми часто використовують саме ППУ в якості наповнювача - це легко пояснюється тим що даний матеріал повністю екологічно і біологічно нейтральний;
 • У взуттєвій промисловості, як супінаторів та інших елементів взуття;
 • В якості холодо-ізолятора в побутових, а так само торгових холодильниках, великих холодильних камерах і в транспортній холодильній техніці;
 • В якості тепло-ізолятора в магістральних трубопроводах, а так само ізоляції низькотемпературних трубопроводів хімічної промисловості;
 • При будівництві швидко-монтованих промислових, а так само цивільних конструкцій (у складі сендвіч панелей);
 • Ну і звичайно ж однією з обширних сфер використання ППУ є застосування його в якості теплоізоляції, а так само акустичної та гідроізоляції при будівництві, капітальному ремонті житлових будинків, складів, ангарів, приватних заміських будинків, виробничих цехів, гаражів та інших будівель.

Статистичні дані застосування Пінополіуретану

Дослідження показали, що Пінополіуретан (ППУ) більш універсальний в застосуванні, ніж ПВХ, пінополістиролу або мінеральної вати. Наприклад, у США використання пінополіуретану в якості утеплювача покрівлі почали використовувати з початку 70-х років минулого сторіччя, а в даний час частка ППУ на ринку теплоізоляції промислових і адміністративних будівель більш ніж значна. Споживання жорстких ППУ в 1975 р. в США склало 163 тис . тонн з них на цілі будівництва 55%, виробництво холодильних камер і приладів - 20%, решта розподілилася в транспорті, ракетній і космічній техніці та інших галузях промисловості.
Покрівля 2-го за величиною в світі стадіону з куполоподібної дахом (185 000 м2) в Луїзіані (США) була побудована із застосуванням технології напилення ППУ в 1974 році. В 1989году проведена заміна верхнього захисного шару, після чого покрівля продовжує нести свою службу, не маючи протікання.

Порівняння ППУ з традиційними теплоізоляторами:

Теплоізолятор Щільність, кг/м3 Коеф. теплопровідності, Вт/м.К Термін експлуатації, років Діапазон робочих. температур, оС
ППУ жорсткий 35-200 0,019-0,035 Більше 30 -80…+180
Мін. вата 15-150 0,052-0,058 5-10 -40…+300
Пробкова плита 220-240 0,050-0,060 3  -30…+90
Пінобетон 250-400 0,145-0,160 10 -30…+120
Пінополістирол 15-35 0,043-0,064 15 -80…+80

Застосування ППУ дозволяє збільшити корисний об'єм виробів, будівель і споруд за рахунок зменшення в 2-2,5 рази товщини теплоізоляції в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами. Наприклад, згідно з діючими нормативами (СНиП П-3-79) товщина теплоізоляції під статевим покриттям 1-го поверху в житлових будинках становить:

Вид теплоізоляції Товщина теплоізоляції
Пінополістирол        не менше 210 мм
Плити ППЖ                 230 мм
ППУ                  90 мм

Де застосовувати Пінополіуретан?

 • Для утеплення веранд, горищ, стін і дахів заміських будинків і дач;
 • Балконів, лоджій, металевих ангарів, контейнерів, гаражів і торгових павільйонів;
 • При виготовленні і ремонті яхт, катерів, трейлерів і рефрижераторів;
 • В якості герметизуючої піни;
 • Для зазорів, тріщин, порожнин і стиків у всіх будівельних застосуваннях;
 • По периметру вікон і дверей, по стику стін і перекриттів;
 • Для ізоляції та герметизації каналів, з'єднань.

Пінополіуретани відрізняються високими технологічними можливостями, стійкістю до корозії, впливу хімічних середовищ, радіації, атмосферних факторів. Вони мають високі теплоізоляційні властивості, високу міцність, широкий інтервал робочих температур, малу водопроникність і паропроникність.

Геометричні розміри комірок і властивість газу, який їх заповнює, впливає на теплоізоляційні характеристики пінополіуретанів. У закритокомірчастих пінополіуретанів високі теплоізоляційні характеристики. Пінополіуретан, спінений фреоном, має низький коефіцієнт теплопровідності, який збільшується протягом 30 років експлуатації. Відбувається це внаслідок поступової дифузії фреону.

Структура комірок впливає і на механічні властивості пінополіуретану.
Пінополіуретан, як і інші матеріали, має теплостійкість - здатність витримувати підвищену температуру, і морозостійкість - здатність витримувати знижену температуру. Діапазоном робочих температур є інтервал між цими двома характеристиками.

При необхідності діапазоном робочих температур пінополіуретану можна варіювати. Якщо додати модифікований поліізоціонат, то теплостійкість жорстких і еластичних пінополіуретанів підвищиться до 320 ° С і при цьому збережеться 45-65% початкової міцності.
Для теплової ізоляції використовують теплостійкі пінополіуретани щільністю 30-650кг /м².

Від розміру та напрямків комірок, залежить міцність пінополіуретану, який використовується в конструкціях, що працюють при низьких температурах. Міцність жорстких пінополіуретанів знижується при зменшенні температури -160 ° С, а міцність еластичних навпаки збільшується. Деякі види еластичного пінополіуретану міцніші при температурі 30 ° С, ніж при температурі 25 ° С, а максимально міцні при температурі 53 ° С. При такій температурі еластичний пінополіуретан поводиться як жорсткий.

Деякі види пінополіуретану працюють при температурі +160° до 200 ° С. Температурний коефіцієнт лінійного розширення твердих і еластичних пінополіуретанів вищий, ніж у металів. Для того щоб запобігти виникненню температурних напружень і компенсувати різницю температур, в конструкції, виготовлені із застосуванням жорстких пінополіуретанів додають шви з еластичних пінополіуретанів. Таким чином, при зниженій температурі еластичний пінополіуретан в шві буде поступово розширюватися, заповнюючи отвір. Для таких цілей використовують також прокладки і вкладиші.

Пінополіуретани використовуються в якості амортизаційного матеріалу в авіаційній і радіоелектронній промисловості.

Приклади наших робіт

Гідроізоляція та утеплення - методи і застосування

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Теплоізоляція автосервісу, шиномонтажу.

Теплоізоляція автосервісу, шиномонтажу.

Теплоізоляція торгових об’єктів    Виконуючи теплоізоляцію торгового кіоску, потрібно домогтися максимального результату. За допомогою пінополіуретану така задача...

лютого 28, 2018 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Безшовне утеплення та гідроізоляція ємностей

Безшовне утеплення та гідроізоляція ємно…

Нанесення утеплювачана різні ємності, теплообмінники та цистерни?    Відповідь очевидна. Це робиться для того, щоб забезпечити...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Важливість збереження металічних конструкцій

Важливість збереження металічних констру…

       Металеві конструкції, застосовувані при будівництві, повинні бути надійно захищені від впливу навколишнього середовища...

січня 13, 2011 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
З чого почати утеплення?

З чого почати утеплення?

З чого почати утеплення будинку?Ні для кого не секрет, що ера над дешевих енергоносіїв закінчилася...

березня 5, 2018 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Звукоізоляція пінополіуретаном - ефективне поглинання шуму.

Звукоізоляція пінополіуретаном - ефектив…

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ    Звукоізоляція - зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних...

січня 12, 2011 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція бетонної покрівлі ППУ

Теплоізоляція бетонної покрівлі ППУ

Теплоізоляція покрівлі виробничого приміщення З настанням зими у багатьох виробничих приміщеннях починають гуляти протяги, стає дуже...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція транспортних засобів

Теплоізоляція транспортних засобів

Спеціальне утеплення транспортних засобів, вагонів чи контейнерів    Утеплення транспортних засобів, контейнерів і вагонів спеціального призначення...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше
Теплоізоляція холодильних камер

Теплоізоляція холодильних камер

   Наші клієнти часто запитують, наскільки ефективна тепло-гідро-пароізоляція холодильних камер застосуванням пінополіуретану. Щоб максимально вичерпно...

березня 4, 2014 %COMMENTS_SHORT

Детальніше

Ефективність ППУ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:22167 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:26381 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2913 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2913 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:23420 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3880 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:22021 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2308 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px