Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

 

          zvukoizolЗвукоізоляція - зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій виражається в децибелах. Ступінь необхідності звукоізоляції перекриттів залежить від характеристик використовуваних в будівництві матеріалів і дотримання всіх технологічних норм.
          Звукоізоляційні матеріали - матеріали, здатні відображати шуми, перешкоджаючи подальшому поширенню звуку, або здатні поглинати звукові коливання і вібрації.

Індекс звукоізоляції Rw - це інтегральна характеристика, що застосовується для діапазону частот 100-3000 Гц і розроблена для шумів побутового типу (розмовна мова, радіо, телевізор). Будь-який будівельний матеріал оцінюється за своїми здібностями до звукоізоляції і має свої індекси звукоізоляції (Rw). Оптимальним є показники 52 - 60 Дб.
         Акустична ізоляція будинку - необхідність викликана часом
   У сьогоднішньому світі швидкісних доріг, хмарочосів, величезних торгово-розважальних центрів і концентрації населення у великих містах питання шумоізоляції робочих і житлових приміщень стає особливо актуальним.
Ні у кого не викликає сумнівів той факт, що шум є таким же шкідливим
фактором для здоров'я людини, як і забруднення повітря і радіація. Існує навіть спеціальний прилад шумометр, що вимірює рівень акустичного навантаження. За свідченням гігієністів та екологів показники цього приладу в великих містах часто зашкалюють, переходячи всі допустимі норми.
  Шумове забруднення досить сильно і швидко позначається на самопочутті людини. Як приклад, можна привести людей недавно переїхали з села в місто. Звиклі до сільської тиші, вони буквально отримують звуковий удар, стикаючись з незвичним рівнем зашумленості. Міські жителі, а також люди, які живуть поблизу виробництв і автотрас, вже давно знають, що шумоізоляція - кращий вихід з ситуації, що склалася.
   Шумоізоляція - те саме, що і звукоізоляція (різниця в психологічному сприйнятті: те що для вас звук - для сусіда шум, і навпаки: те що для вас шум - для сусіда звук) - це перешкода, що забезпечує шумо - та звуконепроникність в приміщенні. В останні роки великі будівельні компанії намагаються застосовувати сучасні шумоізоляційні матеріали. Однак навіть в проектуванні дорогих котеджів і квартир не завжди враховують фактор шуму. При будівництві квартир середнього цінового діапазону над цим питанням рідко замислюються. У такому випадку, якщо звукоізоляційні роботи не були виконані в ході будівництва, то можна провести їх під час ремонту або реконструкції.
Звукоізоляція пінополіуретаном - вибір на користь тиші Відомо, що матеріали, які володіють хорошою теплоізоляцією, є хорошими звукоізоляторами.
   Сучасний утеплювач пінополіуретан, завдяки своїм характеристикам і закритокомірчастій структурі є найбільш ефективним звукоізоляційним матеріалом на сьогоднішній день. Наноситься ППУ на будь-яку поверхню: дерев'яну, металеву, цегляну і ін. Вона також може бути нерівною і нецілісною. Твердне Пінополіуретан відразу після проведення робіт, створюючи рівний і безшовний захисний шумоізоляційний шар. Наша компанія здійснює звукоізоляцію будь-яких приміщень: офісів, барів, ресторанів, студій, квартир і т.д. методом напилення ППУ.
    Перевагами методу напилення є:dah mansardniy
• звукоізоляція та одночасно теплоізоляція
• збільшення міцності конструкцій
• можливість нанесення на об'єкти будь-якої форми
• екологічна безпека (пінополіуретан - це екологічно чистий продукт)
• довговічність створюваного покриття
• стислі терміни проведення робіт
     Якщо з яких-небудь причин ваше житло позбавлене звукоізоляції, то варто розглянути варіант з напиленням ППУ. Якісна акустична ізоляція будинку - запорука тиші і здоров'я для вас і ваших рідних.
Звукоізоляція будинку - застосовуємо ППУ.
Про ефективність пінополіуретану як теплоізоляційного матеріалу на сьогоднішній день відомо багатьом. А ось про використання ППУ в якості звукоізоляції, на жаль, йдеться не скрізь. Тому завданням даної статті є усунення даного інформаційного пробілу.
Нормативні вимоги до звукоізоляції.
   Згідно ДБН значення індексу ізоляції наведеного рівня ударного шуму, наприклад, для перекриттів між приміщеннями квартир в житлових будинках дорівнює 60 дБ. Для дотримання цього нормативу бетонну основу підлоги (стяжка) повинно бути відокремлене по контуру від стін, а також інших конструкцій будівлі зазорами шириною 1 - 2 см. Тобто стяжка в цьому випадку повинна бути «плаваючою». Крім того, в стиках звукоізоляційних матеріалів не повинно бути щілин і зазорів.
1 - несуча частина перекриття; 2 - бетонна основа підлоги; 3 - покриття підлоги; 4 - звукоізоляційний матеріал; 5 - пластиковий плінтус; 6 - стіна; 7 - дерев'яний плінтус; 8 – дерев"яна підлога.
   З цим завданням успішно справляється пінополіуретан. За допомогою обладнання високого тиску ППУ наноситься на поверхню монолітним шаром, що повністю виключає наявність стиків, швів і щілин. Крім того, при нанесенні пінополіуретану методом напилення його можна частково «заводити» на стіни, що веде до утворення так званої ванни, яка перешкоджає поширенню звукової хвилі від стяжки на вертикальні конструкції (стіни). Таким чином, стяжка підлоги згідно з вимогами ДБН залишається «плаваючою», а звукова хвиля ударного шуму, поширюючись по стяжці, доходить до шару ППУ на стіні і гаситься.
                                Результати лабораторних досліджень ППУ

   В лабораторії були проведені дослідження звукоізоляційних властивостей пінополіуретану щільністю 40 кг / м3, яке виготовлене з матеріалів польської фірми «Purinova». В результаті експерименту було встановлено, що індекс зниження шуму в будівельній конструкції, що складається зі спіненого пінополіуретану і цементної стяжки 40 мм, складає 21 дБ.
  Для теплоізоляції перекриттів, як правило, використовується ППУ ізоляційною щільністю 28-35 кг / м3. Чим більша пористість матеріалу, тим менша його щільність і, відповідно, вищі його тепло - і звукоізоляційні властивості. Тому, судячи з експерименту проведеного, можемо припустити, що індекс зниження рівня наведеного ударного шуму ППУ ізоляції 15 кг/м3 буде істотно вище.        
   Питання звукоізоляції на сьогоднішній день є дуже важливим, особливо якщо мова йде про житло VIP-рівня. А у випадку з пінополіуретаном, з успіхом можна вирішити не тільки питання тепло - і гідроізоляції підлоги, але і її звукоізоляції, отримавши при цьому значну економію фінансових витрат.
Звукоізоляція - комплекс заходів, спрямований на зменшення рівня шуму, що проникає в приміщення з вулиці, а також всередині нього (звукоізоляція квартир, студій, майстерень, спортзалів, громадських закладів). Ефективність звукоізоляції прийнято вимірювати в децибелах. Децибели є елементом вимірювання ефективності звукоізоляції. Приміщення можна не тільки утеплити, але і зробити деякий комплекс дій, який сприяє значному зниженню шуму, що надходить ззовні, а також з одного приміщення в інше.
   Найчастіше при звукоізоляції стель та покрівлі застосовується пінополіуретан. Він добре тримається без додаткових кріпильних пристосувань за рахунок того, що не є важким матеріалом. Також його перевагою є велика здатність до адгезії. Це дає можливість ізолювати від шуму поверхню практично будь-якої складності, навіть у важкодоступних місцях.
                                      Методи звукоізоляції:
1. Напилювання (зсередини і /або зовні);
2. Заливка в міжконструкційні порожнечі;
3. Заливка в порожнечі міжкімнатних перегородок, між стіною і декоруючими матеріалами (гіпсокартон, сайдинг, фасадні панелі);
Будь-які з цих способів відмінно підходять для звукоізоляції будинку. Ціна кожного проекту унікальна, оскільки варіюється вона в залежності з того, який спосіб виконання звукоізоляції буде обраний, а також від характеристик матеріалу (товщина, площа або щільність).
                                   Теплоізоляція та звукоізоляція - два в одному: сучасні ППУ технології
Матеріал пінополіуретан на сьогоднішній день широко відомий споживачеві як високоефективний утеплювач, а ось про звукоізоляційні властивості ППУ відомо не багатьом. Тому давайте відкриємо світло і на цю властивість пінополіуретану, а також розкриємо специфіку його застосування як шумоізоляції.

                                 Деякі нормативні моменти шумоізоляції будинку
   При будівництві будинків деяка звукоізоляція звичайно ж застосовується. Але чи завжди її виявляється досить? Згідно ДБН в житловому приміщенні рівень шуму в денний час не повинен перевищувати 35 - 40 дБА, а у вечірній і нічний - 25 - 30 дБА.
Однак випробування, проведені в одному з багатоквартирних будинків, де згідно з документацією, при будівництві були зроблені шумопоглинаючі заходи і були встановлені сучасні склопакети, рівень шуму склав при відкритому вікні 56 дБА, а при закритому - 50 дБА. З чого випливає, що існуюча звукоізоляція в будинку є не достатньою. А якщо врахувати, що і на теплоізоляції будівельні організації при здачі об'єкта в експлуатацію економлять, то саме час згадати про напилюваний пінополіуретан, який і тепло у вашому домі збереже, і перешкодою стороннім звукам стане.
                               Звукоізоляційні властивості пінополіуретану
   Якщо говорити про шум, в будівництві поділяють його на різновиди:
• повітряний шум (проникає в приміщення через стіни, дах, одним словом огороджувальні конструкції);
• структурний шум (не що інше, як ударна хвиля, що розповсюджується по перекриттях і стінах).
Показник, згідно з яким оцінюється ефективність звукоізоляційного матеріалу, має індекс Rw і вимірюється в дБ.
   Говорячи про пінополіуретан, відразу ж хочемо поставити акцент на його структурі. Вона досить пориста, що складається з осередків закритого типу, наповнених повітрям. Кількість повітря в структурі ППУ становить 96-98%, а це говорить про те, що пори пінополіуретану можуть не тільки ефективно утримувати тепло, але також ефективно перешкоджати проходженню звуку.
                             Специфіка застосування ППУ звукоізоляції
   Напилюваний пінополіуретан може бути застосований в якості звукоізоляції перекриттів, покрівлі, стін, а також міжкімнатних перегородок.
• для шумоізоляції стін досить застосувати 30 мм матеріалу, який може бути застосований як зсередини, так і зовні. Товщина ж ППУ для утеплення стін визначається теплотехнічним розрахунком.
• для шумоізоляції міжкімнатних перегородок застосовується, як правило, 50 мм пінополіуретану. Кількість визначається конструктивною товщиною самої перегородки.
• Для шумоізоляції, а також утеплення перекриттів будинку рекомендована товщина ППУ становить 50 мм. Напилюваний пінополіуретан наноситься безпосередньо на плиту перекриття захоплюючи 10 см на стіни, щоб створити своєрідну ванну, в якій буде змонтована армована стяжка 40-50 мм. Таким чином звукова хвиля ударного шуму, поширюючись по стяжці, доходить до шару ППУ на стіні і гаситься.

Останнє редагуванняПонеділок, 06 липня 2020 13:11

Приклади наших робіт

Ефективність ППУ

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:22819 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:27011 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:3001 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2998 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:24029 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3975 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:22700 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2404 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px