Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»

Як усунути промерзання

Як усунути промерзання стін у квартирах або приватних будинках?
   Напевно, багато хто намагався знайти відповідь на питання, чому промерзають стіни?, які існують причини появи вогкості на стінах, стелі?. На жаль, промерзання стін є досить поширеною проблемою, яка виникає в основному в тих приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість, а також там, де присутня недостатня  теплоізоляція стін.
   А насправді промерзання стін в квартирах і приватних будинках може виникати з таких причин:
1. Слабка опалювальна система і погана вентиляція приміщення.
2. Неякісна герметизація віконних і дверних балконних блоків, стиків і примикань їх до стін.
3. Через недоробки в пристрої теплоізоляції, які ще виникли під час будівництва будинку.
У блокових багатоквартирних будинках набагато частіше промерзають стіни, ніж в цегляних.
4. Порушення правил експлуатації приміщення безпосередньо самими мешканцями: миття підлоги, часте прання, зберігання овочів, розведення кімнатних рослин, які вимагають рясного поливу і т.д.
   У результаті цього в приміщенні виникає підвищена вологість, на стінах утворюється грибок, який дуже шкідливий для здоров'я особливо малюкам і людям, що страждають алергією.
   Крім цього, грибок здатний зіпсувати будь-який ремонт у приміщенні, навіть самий новий, а чорні плями на стінах говорять про не доглянутість квартири або будинку. Для того, щоб усунути промерзання стін, не варто в приміщенні зберігати вологі предмети, а також рідини у відкритому вигляді.  Необхідно регулярно провітрювати кімнати, а також ретельно стежити за тим, в якому стані знаходиться сантехнічне обладнання, і не допускати його поломок і протікання.
  Але найголовніше, для того, щоб усунути промерзання зовнішніх стін, промерзання міжпанельних швів (стиків), потрібно виконання зовнішнього утеплення стін.
   Для цього необхідно знати товщину конструкцій стіни, і чим саме найкраще провести утеплення.Якщо ви не знаєте, як самостійно усунути промерзання стін (в панельному будинку, газосилікатного, дерев'яному), який матеріал для цього використовувати, вам слід звернутися в компанію, яка займається цим давно і на високому професійному рівні. Фахівці нашої компанії, що мають великий досвід роботи і високий рівень кваліфікації, обов'язково розкажуть, як можна позбутися від вогкості на внутрішніх поверхнях кімнати, як провести утеплення цегляної стіни багатоповерхового будинку і т.д.

Утеплення мансардного даху, горища пінополіуретаном

Утеплення мансардного даху пінополіуретаном   Мансарди зовсім недавно увійшли в моду в Україні, самий задум використовувати приміщення горища для розширення житлової площі не новий, але дуже ефективний, - при невеликих затратах, тільки трохи змінивши конфігурацію даху і горища, ми отримуємо повноцінний поверх, де можна обладнати приміщення будь-якого цільового призначення

   Мансардні приміщення проектуються, як в будинках котеджного типу, комерційно-виробничого призначення, так і в багатоповерхівках, завдяки проектуванню мансардного поверху, архітектори вирішують зразу декілька питань,це і використання горища, збільшення корисної площі та завдяки складному даху покращення зовнішнього вигляду будівлі. Але в мансардного даху є і недоліки, основними ж недоліками мансардних поверхів через близькість даху є: шум, холод, спека, негерметичність (протяги "видувають" через не щільні теплоізоляційні матеріали Ваш комфорт), можливість протікання. 

ЯК ІЗ ЦИМ БОРОТИСЯ? - ДОПОМОЖЕ ПІНОПОЛІУРЕТАН.

   З отриманням проблем теплоізоляції мансарди, будівельники як їх тільки не вирішували, і мін вата і ековата з гідро та паробарєрами в кілька шарів, і пінопласт листовий, але повністю вирішити проблему не вдавалося, у ековати та мінвати обмежений термін експлуатації 5-10 років, та й не є вона повністю безпечною, через застосування при її виробництві фенольних смол, пінопласт крім того що він горючий, і його полюбляють гризуни, ще не так просто монтується особливо на стиках та дахах складної форми, так щоб ліквідувати повністю точки продування чи промерзання. Тому при затраті досить великої кількості грошей на ці матеріали, та часу на їх монтаж, питання утеплення та шумоізоляції вирішити повністю не вдається. З винайденням нового сучасного утеплювального матеріалу ПІНОПОЛІУРЕТАНУ з 50-х років минулого сторіччя в країнах Європи з`явилася можливість вирішити всі проблеми з утепленням мансардного поверху І УТЕПЛЕННЯ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ, ШУМОІЗОЛЯЦІЇ за один підхід.

Тому що пінополіуретан:

- Безшовний,  утеплює безшовним шаром всі щілини,стики даху зі стінами, фронтонами, по коньку, навколо мансардних вікон, виключаючи повністю точки промерзання та продування.
- Відмінна адгезія (прилипання) до будь-яких будівельних матеріалів (бетон, цегла, дерево, залізо, скло, плівки)
- Зовсім не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації до 50 років.
- Не цікавий для гризунів, комах, грибків.
- В три рази кращий від мінвати чи пінопласту коефіцієнт теплопровідності 0,019 Вт/(м•K).
- Придатний для утеплення мансардного даху будь-якої форми, навіть сфери чи купола.
- ППУ екологічний, не шкідливий, після затвердіння повністю нейтральний.
- Не горючий.
- Наноситься за короткий час, дах 200м.кв утепляється за один робочий день

- За одне нанесення ви отримуєте 3 послуги: утеплення, шумоізоляцію та герметизацію.
Тепер, після утеплення та шумоізоляції пінополіуретаном мансардний дах буде комфортним місцем перебування і в тріскучі морози, і шалену літню спеку, нічні зливи не будуть будити мешканців цього мансардного поверху, та й затрати на отоплення чи кондиціонування мансарди не будуть «душити бюджет» її власників.

   У сучасних українських реаліях теплоізоляція будинків чи споруд, напряму зв’язана витратами на обслуговування, отоплення чи охолодження приміщень, і витрати ці потійно зростають , через зростання цін на ГАЗ, електроенергію, і навіть дрова. З настанням холодів важливо не тільки, чим отоплювати газом чи дровами, але й наскільки бережуть тепло конструкції вашої оселі, щоб не втрачати ВСЕ ДОРОЖЧЕ ТЕПЛО, позбутися сирості,конденсату - ТРЕБА УТЕПЛЯТИ!

   Кращий сучасний утеплювач – це ПІНОПОЛІУРЕТАН , він збереже комфорт і ваші гроші, інвестиція в теплоізоляцію окупиться за 3 роки та безкоштовно буде працювати на ваш комфорт, ще понад 50 років.

Утеплення заливанням Пінополіуретану у порожнини

 

Заливний пінополіуретан утеплення
   Заливка пінополіуретаном (ППУ) - сучасний спосіб теплоізоляції порожнин в стінах, підлогах, перестінках, конструктивних порожнинах перекриття, даху, мансарди житлових будинків, офісних будівель, виробничих і промислових приміщень. У країнах Європи з холодним кліматом вже досить давно поширено будівництво будинків, у стінах яких передбачені порожнини товщиною 100-150 мм. Надалі такі порожнини, пістоти, шви заповнюються спіненим пінополіуретаном, що переслідує відразу кілька цілей - значне підвищення теплоізоляційних властивостей стін, забезпечення гарної звукоізоляції, захист матеріалу стіни від шкідливих впливів зовнішніх факторів. Так само заливка пінополіуретану застосовується для герметизації термошвів (температурних деформаційних швів) як вертикальних, так і горизонтальних в панельних багатоповерхових будинках, розрахунки теплоізоляційних властивостей пінополіуретану та рівня тепловтрат проводяться при проектуванні та застосовуються на стадії будівництва, оскільки правильний підхід з правильної теплоізоляції дозволяє уникнути надмірних тепловтрат а термомодернізація на стадії ремонту досить часто ускладнене та коштовне задоволення.
   Технологія заливки пінополіуретану досить проста: у внутрішній або зовнішній стіні будівлі висвердлюють отвори з певним кроком по висоті і ширині всієї стіни шахматним порядком (80 х 80 см з діаметром отвору 10-14 мм). Через ці отвори під тиском подаються компоненти пінополіуретану, починаючи з самих нижніх отворів до верхніх. Спінюючись за кілька секунд, пінополіуретан заповнює порожнину повністю, поступово піднімаючись по висоті стін, заливаючи всі доступні щілини, отвори, порожнини. Домігшись заповнення на одному рівні, переходять до наступного рівня отворів, і так до повного заповнення порожнини рідким утеплювачем ППУ.

      1. Стіна з порожниною         2. Свердління отворів 10-14 мм   3. Стіна утеплена заливним ППУ         

Стіна термосомСвердління отворів 10-14 ммУтепленя заливним ППУ стіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Утеплення пустотних (пустотілих) конструкцій пінополіуретаном це надійний метод, який має цілий ряд переваг:
1. Утеплювач виходить монолітний (без швів і щілин)
2. ППУ має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед конкурентів
3. Утеплювач біологічно нейтральний
4. ППУ негорючий самозгасаючий матеріал
5. Досягаються хороші показники шумоізоляції
6. Відсутні містки холоду
7. ППУ не гризуть миші
8. ППУ не боїться цвілі і грибків
9. Теплоізоляція на багато років (термін служби ППУ більше 50 років)

10. Екеономія будівельних металіалів

11. Зниження навантаження на фундамент (1 метр кубічний важить 15 кг)

Така технологія утеплення дозволяє добитися рівномірної заливки пінополіуретаном всього зазору між стінами, що гарантує відсутність містків холоду, які могли б втрачати тепло з приміщення. Пінополіуретан заповнює всі тріщини й дефекти і в самому матеріалі стін, а це робить шар теплоізоляції зміцнюючим всю конструкцію стіни і безшовним.

   Набагато ефективніше заливати ППУ між стінами на етапі будівництва стін. Будуємо стіни з порожниною для теплоізоляції і через дренажні отвори 10-14 мм що залишені при будівництві стін, проводимо утеплення методом заливки пінополіуретану і так по всьому периметру та всій висоті будинку.

   Для заливки в порожнини використовуються спеціальні марки пінополіуретану зниженої щільності з тривалим часом старту. Такий матеріал володіє дуже низькими показниками теплопровідності і починає спінюватися через певний час, що гарантує рівномірне заповнення всіх пустот. Крім цього, отримана маса утеплювача важить зовсім небагато й не створює навантажень на несучі конструкції стін, що також досить важливо. Заливається пінополіуретан спеціальним обладнанням високого тиску (80-110 атмосфер) краще іноземного виробництва, яке забезпечує правильність технології та необхідну якість одержуваного шару утеплювача. У будь-якому випадку, час, витрачений на утеплення стін методом заливки, значно скорочений, ніж у альтернативних способів утеплення - немає необхідності в тривалих підготовчих та монтажних роботах,  відсутні будь-які монтажні елементи кріплення. Висока продуктивність сучасного обладнання для заливки чи напилення пінополіуретану дозволяє бригаді з двох-трьох чоловік виконати роботи з утеплення двоповерхового будинку за один день. Отриманий шар пінополіуретанової теплоізоляції повністю твердне протягом доби, після чого буде служити Вам більше 50 років, не вимагаючи ремонту або догляду. Пінополіуретан екологічно безпечний, дозволений всіма контролюючими органами не тільки України , але й країн Європи та Америки, має всі необхідні сертифікати.

Характеристики ППУ, одержуваного при заливці в порожнини:

показник

значення

час старту

10-30 сек

час гелеутворення

110-150 секунд

руйнівне напруження при стисканні

не менше 250 кПа

коефіцієнт теплопровідності

0,022-0,030 Вт/мК

щільність при вільному спіненні

12-25 кг/м3 (або 45-60 кг/м3)

кількість закритих комірок

не менше 93%

   Технологія напилення або заливки пінополіуретану при утепленні будинків застосовується в багатоповерховому та котеджному будівництві, в будівництві промислових та сільськогосподарських об’єктів, та при спорудженні виробничих, складських, торгових будівель. Наші фахівці мають досвід з заливки порожнин і пустот пінополіуретаном на об'єктах різної складності та об’єму. Ми завжди зможемо допомогти Вам з утепленням, шумоізоляцією та гідроізоляцією ваших будинків чи споруд!

Теплоізоляція грибниць, теплиць напилюваним пінополіуретаном

Теплоізоляція бетонних споруд ППУ
   Приміщення для грибниць, теплиць вирощування равликів, чи інших молюсків риби, земноводних відрізняються високим рівнем вологості, а тому повинні бути максимально теплоізольовані та не поглинати вологу. Товсті стіни не завжди є можливим рішенням, а тому часто оптимальним виявляється варіант теплоізоляції, використовуючи поліуретанові технології, а саме утеплення пінополіуретаном, яке має ряд переваг. Основне правило утеплення приміщень облаштованих під зберігання та вирощування грибів, квітів, равликів, риби - внутрішня сторона утеплювача неодмінно повинна бути водонепроникною, а в приміщенні, де вирощуються або зберігаються гриби, необхідно розрахувати оптимальні параметри для припливних і витяжних вентиляцій, без яких просто не можна обійтися.
   З метою економії тепла теплоізолювати треба і стіни, і стелі, і підлогу, тому що правильне утеплення дозволить витримати технологію, що неодмінно вимагає дотримання певних температурних режимів. Подібну теплоізоляцію можна забезпечити за допомогою безшовної монолітної теплоізоляції з пінополіуретану, які використовується для утеплення всіх необхідних конструкцій включаючи браму, двері, вікна, чи вентиляційні труби. Це дозволить уникнути містків холоду, що негативно впливають на мікроклімат грибниці та інших приміщень, наприклад інкубаторів, пташників, курників, чи приміщень для молодняка. Ще одним кроком до організації ефективного приміщення для грибниць, є теплоізоляція для труб і теплоізоляція трубопроводів. Ця необхідність виникає з тієї причини, що влітку в грибницю по трубопроводу для охолодження подається охолоджена вода, а теплоізоляція пінополіуретаном захищає воду від нагрівання, внаслідок чого не виділяється конденсат і труби не "пітніють».
   Теплиці, в яких висаджуються квіти чи розсади тропічних або середземноморських рослин, необхідно робити стабільно опалювальними протягом усього року. Садівники найчастіше комбінують у своїх теплицях відразу три технології: теплоізоляційну, технологію акумуляторів теплоти та використання додаткового опалення. Теплоізоляція та акумулятори теплоти зазвичай використовують любителі, а додаткове опалення воліють власники промислових теплиць. Винятково важливою є теплоізоляція підлоги, теплоізоляція для стін і теплоізоляція фасаду. Виникає питання, чим утеплити стіни в теплицях? Мінеральна вата, яка з часом всідається через схильність до вбирання вологи в даному конкретному випадку буде не самим підходящим варіантом. У теплицях в процесі теплоізоляції непрозорих поверхонь, фахівці рекомендують використовувати ППУ напилення, а саме - напилювані пінополіуретани. Варіантів здійснення теплоізоляції багато і всі вони дієві, особливо якщо враховувати переваги пінополіуретану.
   Утеплювач пінополіуретан відмінно напилюється на всі відомі будівельні матеріали6 цеглу, бетон, штукатурку, дерево, шифер, метал, профнастил має відмінну адгезію (здатність прилипання) та володіє найкращими теплоізоляційними характеристиками, що переважають всі відомі утеплювачі як то пінопласт або мінеральна вата в 3-5 разів, а основне він безшовний що гарантує герметичність та відсутність видування вже оплаченої температури. Утеплювач ППУ призначений для заповнення простору та розділення різних температурних зон між зовнішнім та внутрішнім контуром будь-якої споруди чи приміщення. Можна використовувати пінополіуретанові технології в різних галузях сільського господарства для утеплення та гідроізоляції: овочесховищ, фруктосховищ, холодильних та морозильних камер, зерносховищ, пташників, корівників, свинарників, заготівельних комплексів та зберігання готової продукції пінополіуретани відмінно підходять для утеплення бетонних, металевих, деревяних, ангарів та примішень або споруд що мають нерівні циліндричні, опуклі чи п-подібні поверхні. Напилюваний жорсткий пінополіуретан виключає можливість утворення цвілі грибків комах чи гризунів, його можна мити навіть мийками високого тиску, та обробляти дезінфікуючими засобами, він абсолютно екологічно безпечний, має всі сертифікати з допусками до харчових продуктів (такий самий пінополіуретан вже є у кожному побутовому холодильнику). Тому правильний розрахунок товщини щільності пінополіуретану дозволить отримати надійне якісне теплоізоляційне покриття і на 50 років забути про проблеми тепловтрат навіть у спеціальних спорудах з вимогливими температурними режимами. Правильна теплоізоляція ППУ окупиться вже за 3-5 років і надійно служитиме весь термін експлуатації таких споруд як грибниці, теплиці чи сховища.

Приклади наших робіт

Ефективність ППУ

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:21584 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:25766 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2845 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2845 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:22845 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3782 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:21381 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:2254 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px