Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Наші роботи

Утеплення та герметизація мансарди

ППУ утеплення мансарди дому піною   Весною 2016 року проведено утеплення, герметизація та шумоізоляція мансардного поверху житлового будинку в с.Мамаївці Чернівецької області. Роботи були проведені пінополіуретаном 40 кг/м.куб товщиною 7 см, що є еквівалентом 35 см мінвати чи пінопласту, що пропонується на українському ринку. Напилення ППУ проводилося на гідробар"єр, задуваючи всі щілини по коньку, фронтону, та по внутрішній стіні перекриваючи з зовнішнім утепленням фасаду. При такому підході протяги та містки холоду на мансарді виключені повністю, а сама мансарда буде комфортна для проживання і в літню спеку і в скрипучі морози, сильні вітри та заметілі. Отоплення та кондиціонування такої мансарди буде коштувати дешево, тому що втрати, витоки комфорту виключені на всі 100%.

Мансарда - житлові приміщення що без герметичності та теплоізоляції не комфортні для проживання.

   Мансарда - додаткові квадратні метри житла, але тільки при правильному підході її можна безпроблемно використовувати цілий рік, не затрачаючи великих коштів на це. Виною всьому, негерметичні, не утеплені, не звукоізольовані конструкції мансардного даху, і як наслідок:

- продування у вітряну погоду, задування снігу у завірюху,

- шум від дощу, граду, вітру;

- холод зимою і великі рахунки за отоплення не теплоізольованого даху;

- нестерпна спека влітку, що проникає всередину мансарди.
Мансардних дах - повинен цілий рік забезпечувати комфортні умови, з мінімальними затратами на отоплення та кондиціонування приміщень, для цього він повинен бути:

 • утепленим, якісними теплоізоляційними матеріалами;
 • герметичним, щоб не продували сильні вітри і завірюхи, які "вивітрюють" 20-30% тепла;
 • шумоізольованим, для максимальної тиші, щоб ні дощ, град або птахи, не порушували спокій;
 • довговічним, щоб утеплення служило весь термін експлуатації мансарди, а не 5- 10 років як у випадку з мінватою.

Оптимально, по всіх параметрах підходить пінополіуретан, - він забезпечить:

 • і відмінну теплоізоляцію, тому що кращий в 3 рази від існуючих конкурентів;
 • і герметичність даху, тому що безшовний, немає стиків ні на коньку ні на платвах, фронтонах, немає стиків жодних;
 • і відмінну звукоізоляцію, показники не поступаються кращим світовим аналогам;
 • і довговічність, термін експлуатації понад 55 років.

 

 

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 1998

Утеплення виробничих потужностей ТМ VIKNAROFF м.Тернопіль

уткплення ангару Вікнарьов

   Весною 2014 року у м Тернопіль, було проведено утеплення виробничих потужностей ТМ VIKNAROFF, роботи проводилися по металічних листах арочного ангару, напилюваним пінополіуретаном щільністю 8-12 кг/м.куб. Що дозволило уникнути випадання конденсату на готові віконні конструкції та комплектуючі до них, забезпечити їх збереження. Це дало змогу:
- уникнути прямих збитків,
- забезпечити сталі температурні режими,
- на тривалий час зняти питання з надмірними витратами на експлуатацію цього ангару.

   Для захисту відкрито-комірчастого пінополіуретану замовником було, замовлено додатковий захист ППУ. Роботи по захисту ППУ було проведено гідроізоляційною фарбою "рідкий пластик".

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 1822

Сховище яблук в с. Недобоївці

shov aple   В 2018 році ми успішно виконали комплекс робіт з теплоізоляції сховища для зберігання яблук (температура від 0-+5 С) с. Недобоївці Чернівецької області, холодильна камера була обладнано холодильним обладнанням, тому важливо було правильно розрахувати, товщину та щільність пінополіуретану, щоб зменшити витрати на електроенергію та збільшити ресурс холодильних установок. На стіни з піноблоків нанесено 4 см щільністю 40 кг/м.куб піни (це заміняє 17 см пінопласту ПСБ-35) на стелю з бетонних плит перекриття ПП товщина напилення піни було замовлено 5 см (аналог пінопласту ПСБ-35 - 25 см), незважаючи на ребристу поверхню стін і перекриття, пінополіуретан безшовним шаром рівномірно покрив всі поверхні стін та стелі, ізолюючи стики і примикання на кутах стін, на примиканнях стін до підлоги, відкосах та стін до стелі, надійно усунувши містки холоду. Роботи було виконано швидко якісно без додаткових затрат на монтаж, привіз та кріпильні елементи.

   Вартість таких робіт окупиться за 3-5 років, тільки за рахунок економії на електроенергії, яка витрачається понад норми в аналогічних камерах утеплених іншими утеплювачами. Завдяки застосуванню ППУ 40 закрито-пористої структури Purios H виробництва фірми Purinova (Польща), в овочесховищі буде збережено не тільки температурний режим, але і відповідна вологість, оскільки ППУ піна не випускає таку потрібну в овочесховищі вологу, яблука не сохнусть зберігаючи товарний вигляд не тільки до весни, але і до літа, якщо це потрібно.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 1131

Утеплення цистерн для зберігання КАС Одеська область

vlcsnap 2016 09 27 11h00m39s70   Зберігання рідких мін добрив в зимню пору правильно, досить важливий елемент вчасного їх внесення в період весняно-польових робіт.
Восени  2013 року було проведено теплоізоляцію з наступним захистом пінополіуретану від ультрафіолетового проміння, цистерн для зберігання мінеральних добрив КАС з метою недопущення замерзання у зимній період, для МКП "Колос" Одеська область. Роботи були виконані Пінополіуретаном 40 кг/м.куб товщиною 7см, напиленням безпосередньо на металічні поверхні цистерн різного об"єму, так щоб виключити будь-які містки холоду, на трубах кранах, ніжках на яких стоять цистерни. Розрахунки товщини шару утеплювача ППУ у 7 см дозволяють проходити навіть екстремальні температури -25 С. Наступний захист ППУ від ультрафіолетового випромінення було здійснено промисловими ЛФМ - "рідкий пластик".

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 1084

Утеплення круглого даху

Dah_Hightclub

   У 2019 році нашою компанією було проведено утеплення та звукоізоляція розважального комплексу у смт Понінка Хмельницька область, оскільки форма даху та вимоги замовника по звукоізоляції, були досить жорсткими, було вибрано систему пінополіуретану PURIOS F польського виробника Purinova, що дозволило не тільки якісно герметизувати та утеплити приміщення круглої форми з купольним дахом, але і якісно звукоізолювати його.

   Напилення пінополіуретаном дозволяє провести утеплення найскладніших контрукцій даху стелі чи стін, при цьому додатково і Безкоштовно
замовник отримує: безшовну герметизацію всіх примикань, щілин, стиків та звукоізоляцію, що для даху нічного клубу теж дуже важливо, оскільки Пінополіуретан зупиняє звукові хвилі, та поглишає надлишковий шум, який ззовні в центрі міста не потрібен нікому. Утеплення еластичним відкрито-пористим пінополіуретаном методом напилення круглого купольного даху товщиною 10 см, забезпечило довговічне утеплення з гарантією заміняючи при цьому 25 см мінеральної вати, що не забезпечує шумопоглинання, не вирізняється ні довговічністю, ні екологічністю, ні безшовністю.

 

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 974

Чому ми кращі?

Чому ми кращі?

Досвід

dosvidМи займаємося утепленням Пінополіуретаном з 2007 року понад 10 років, тому якість виконання матеріалів та робіт завжди на високому рівні. Всі технологічні особливості роботи з Пінополіуретаном, віпрацьовані на стажуваннях закордоном. Працюють кваліфіковані технологи, здійснюється багаторівневий контроль якості.

Безкоштовні консультації
Найкращі ціни.
Досвідчені бригади
Сучасне обладнання
Асортимент
Матеріали завжди на складі

Ефективність ППУ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:12311 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:14778 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:1761 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:1698 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:13196 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:2271 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:11666 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:1187 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

Приклади наших робіт

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
»
Banner 468 x 60 px