Консультації БЕЗКОШТОВНО! Viber/Telegram
Важливо:

Утеплення та гідроізоляція - приклади застосування

«
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
»

Наші роботи

Утеплення та герметизація мансарди

ППУ утеплення мансарди дому піною   Весною 2016 року проведено утеплення, герметизація та шумоізоляція мансардного поверху житлового будинку в с.Мамаївці Чернівецької області. Роботи були проведені пінополіуретаном 40 кг/м.куб товщиною 7 см, що є еквівалентом 35 см мінвати чи пінопласту, що пропонується на українському ринку. Напилення ППУ проводилося на гідробар"єр, задуваючи всі щілини по коньку, фронтону, та по внутрішній стіні перекриваючи з зовнішнім утепленням фасаду. При такому підході протяги та містки холоду на мансарді виключені повністю, а сама мансарда буде комфортна для проживання і в літню спеку і в скрипучі морози, сильні вітри та заметілі. Отоплення та кондиціонування такої мансарди буде коштувати дешево, тому що втрати, витоки комфорту виключені на всі 100%.

Мансарда - житлові приміщення що без герметичності та теплоізоляції не комфортні для проживання.

   Мансарда - додаткові квадратні метри житла, але тільки при правильному підході її можна безпроблемно використовувати цілий рік, не затрачаючи великих коштів на це. Виною всьому, негерметичні, не утеплені, не звукоізольовані конструкції мансардного даху, і як наслідок:

- продування у вітряну погоду, задування снігу у завірюху,

- шум від дощу, граду, вітру;

- холод зимою і великі рахунки за отоплення не теплоізольованого даху;

- нестерпна спека влітку, що проникає всередину мансарди.
Мансардних дах - повинен цілий рік забезпечувати комфортні умови, з мінімальними затратами на отоплення та кондиціонування приміщень, для цього він повинен бути:

 • утепленим, якісними теплоізоляційними матеріалами;
 • герметичним, щоб не продували сильні вітри і завірюхи, які "вивітрюють" 20-30% тепла;
 • шумоізольованим, для максимальної тиші, щоб ні дощ, град або птахи, не порушували спокій;
 • довговічним, щоб утеплення служило весь термін експлуатації мансарди, а не 5- 10 років як у випадку з мінватою.

Оптимально, по всіх параметрах підходить пінополіуретан, - він забезпечить:

 • і відмінну теплоізоляцію, тому що кращий в 3 рази від існуючих конкурентів;
 • і герметичність даху, тому що безшовний, немає стиків ні на коньку ні на платвах, фронтонах, немає стиків жодних;
 • і відмінну звукоізоляцію, показники не поступаються кращим світовим аналогам;
 • і довговічність, термін експлуатації понад 55 років.

 

 

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 2815

Утеплення каркасного купольного дому

kupol dim10   Влітку наші спеціалісти виконали утеплення та герметизацію при будівництві купольного каркасного будинку у м.Вінниця площею 250 м.кв, застосувавши теплоізоляційну пінополіуретанову піну з відрито-пористою структурою Purios F. Така ізоляційн піна, щільним шароб заповнила всі напікруглі ніші, трикутної форми, що не вдалося б якісно зробити жодному теплоізоляційному матеріалу. Завдяки відмінним ізоляційним характеристикам замовник, отримав герметичний, утеплений і безшумний купол власного дому. Наші бригада виконала швидко (2 робочих дні) і якісно всі роботи без доступу до електромережі, застосувавши обладнання GRACO Е-30 (США) та власний електрогенератор 40 кВт.

   Крім утеплення, шумоізоляції та герметичності пінополіуретан додатково зміцнив конструкції, деревянного каркасного будинку, що дозволило будівельникам одразу перейти до внутрішнього оздоблення та монтажу електричних та санітарно-технічних приладів. Така технологія будівництва, має багато переваг, але основні це -  висока швидкість та невелика вартість закінченого будівництва.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 1491

Утеплення фасаду приватного житлового будинку м.Кіцмань Чернівецької області;

утеплення фасаду піною   Утеплення фасадів також, виконує наша компанія, так у 2014 році було проведено теплоізоляційні роботи двоповерхового котеджу у м.Кіцмань. На стіни з керамблоку, що були з повними швами від кладки, якщо шви не повні то краще їх заповнити, щоб уникнути нерівностей теплоізоляційного шару ППУ,  за допомогою напилюваного Пінополіуретану щільність 40 кг/м.куб було нанесено 3-4 см утеплювача, що в 4 рази краще, за теплоізоляційними властивостями, від усіх відомих теплоізоляторів, включаючи пінопласт, XPS чи мінвату. Гарантія на ППУ 25 років, гризуни його не їдять, вологу пінополіуретан не поглинає, наноситься на будь-яку поверхню фасаду: цеглу, керамблок, дерево, бетон, профільовані листи, штукатурку, повторюючи при цьому контури поверхні на яку наноситься.

  Після проведення робіт з утеплення, власником була накладена штукатурка звичайним пісчаним розчином, модифікованими полімерними добавками (клей ПВА або плиточний клей) щоб поверхня штукатурки була еластичною і не тріскала при перепадах температур. Потім оздоблення завершено було декоратиною штукатуркою "короїд".

   Взагалі за весь час нашою компанією було проведено роботи по утепленню кількох десятків фасадів з різними варіантами фінішного оздоблення це і:
- штукатурка, з послідуючим фарбуванням, чи обробкою короїдом,
- облицювання плиткою чи декоративним каменем,
- фасадними панелями, навісними фасадами, сайдингом, керамічнимим панелями ітд.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 3161

Утеплення бетонних плит стелі перекриття

PP paneli   У 2013 році було проведено утеплення бетонної стелі перекриття на бетонні плити (ПП). Враховуючи форму та стан поверхі.
Утеплення бетонних плит перекриття ПП або ПКЖ можливо виключно напиленням пінополіуретану, що забезпечує безшовність утеплювача, відсутність додаткових затрат на монтаж та монтажні витратні матеріали, відсутність точок промерзання (містків холоду). Інші утеплювачі в даному випадку економічно невигідне через надмірні витрати на монтажні роботи та додаткові розхідники.
   У нашому випадку склади торгово-роздрібної компанії, що мали проблеми зі збереженням на своєму складі рідин (через їх замерзання), швидко та недорого вирішили питання теплоізоляції стелі-перекриття бетонних плит ПП. Отримавши сучасне утеплення з гарантією 25 років.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 4379

Новодністровська ГАЕС

novodnistrovsk    Новодністровська ГАЕС - нашою компанією було утеплено пінополіуретаном один з обєктів що використовується для будівництва найбільшої гідроакумулюючої електростанції, що дозволило виконувати роботи з будівництва і в зимовий період, крім утеплення шахта з профнастилу отримала, герметичність та додаткову міцність. При роботах було використано матеріали польської компанії Purinova (Пурінова) закрито-пориста система Purios H щільінстю 45 кг/м.куб, що має відмінні експлуатаційні харатеристики мінімальне водопоглинання та відмінну водостійкість, коефіцієнт теплопроникнення 0,022, що підтверджено сертифікатом випробувань ITB Інституту техніки будівництва (Польща). Роботи було виконано в стислі терміни надано гарантію 25 років.

 • Автор: Експерт
 • Категорія: Наші роботи
 • Перегляди: 1595

Приклади наших робіт

Чому ми кращі?

Чому ми кращі?

Досвід

dosvidМи займаємося утепленням Пінополіуретаном з 2007 року понад 10 років, тому якість виконання матеріалів та робіт завжди на високому рівні. Всі технологічні особливості роботи з Пінополіуретаном, віпрацьовані на стажуваннях закордоном. Працюють кваліфіковані технологи, здійснюється багаторівневий контроль якості.

Безкоштовні консультації
Найкращі ціни.
Досвідчені бригади
Сучасне обладнання
Асортимент
Матеріали завжди на складі

Ефективність ППУ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону

Гідроізоляція несучих конструкцій з бето…

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших...

10-09-2011 Hits:19079 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення і гідроізоляція плоского даху напиленням ППУ

Утеплення і гідроізоляція плоского даху …

  Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають...

05-01-2014 Hits:23218 Ефективність ППУ

Детальніше
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд

Теплоізоляція сільськогосподарських спор…

Сучасна теплоізоляція Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях...

04-03-2014 Hits:2347 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

Утеплення ангарів та складських приміщен…

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном. Напевно, ні для...

04-03-2014 Hits:2199 Ефективність ППУ

Детальніше
Ефективність ППУ

Ефективність ППУ

 Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5...

08-02-2017 Hits:20435 Ефективність ППУ

Детальніше
Порядок утеплення, - вища ефективність при менших затратах.

Порядок утеплення, - вища ефективність п…

З чого почати утеплення? В якому порядку, щоб була вища ефективність при менших затратах?  Правильне утепення повинно бути комплексним, тобто утепляти треба з усіх боків на 360 градусів, тоді будинок буде...

09-02-2017 Hits:3033 Ефективність ППУ

Детальніше
Утеплювати - значить економити.

Утеплювати - значить економити.

УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!     Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх...

06-03-2018 Hits:18863 Ефективність ППУ

Детальніше
Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація сховищ ППУ

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових...

29-01-2019 Hits:1744 Ефективність ППУ

Детальніше

Калькулятор ППУ

ППУ для житла

Утеплення і звукоізоляція напиленням еластичного безшовного Пінополіуретану 2 в 1, - відмінне теплозбереження, шумопоглинання та герметичність:

ППУ для бізнес споруд

Краще рішення для утеплення гідроізоляції промислових, виробничих складських, сільськогосподарських споруд, - швидко, якісно, екологічно

ППУ для камер охолодження, зберігання, заморозки

Утеплення, термомодернізація: сховищ, холодильних, морозильних камер зберігання, охолодження чи заморозки

Banner 468 x 60 px